Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 20°17°
3 stycznia 2019

Pijane nastolatki w Nowy Rok

Pijane nastolatki w Nowy Rok
fot. KMP Jastrzębie

Nowy Rok z kieliszkiem w ręku świętują nastolatki. Jeden z nich leżał nieprzytomny obok ulicznej ławki. Dziewczynę w stanie upojenia alkoholowego z domu zabrało pogotowie.

Niezbyt przyjemnie rozpoczął się Nowy Rok dla młodej mieszkanki Jastrzębia i mieszkańca Pielgrzymowic. W pierwszy dzień Nowego Roku, około godziny 9.30 policjanci udali się do jednego z mieszkań przy ulicy Jasnej. Na miejscu było już pogotowie ratunkowe.

- W związku ze stanem upojenia alkoholowego, młoda jastrzębianka została zabrana do szpitala - mówi mł. asp. Bogusława Kobeszko, oficer prasowy Komendy Miejskiej Policji w Jastrzębiu-Zdroju.

 Z kolei około godziny 22.00 policjanci zostali wezwani na interwencję w rejonie al. Piłsudskiego. Na szczęście, wobec leżącego obok ławki nastolatka nie przeszła obojętnie kobieta, która widząc, że chłopiec jest kompletnie pijany, zaalarmowała pogotowie i policję. 

Suto zakrapiany wieczór skończył się dla nastolatków sporządzeniem stosownej dokumentacji, która wkrótce trafi do sądu rodzinnego.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Trzy pijane nastolatki zatrzymane w jedną noc Trzy pijane nastolatki zatrzymane w jedną noc

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (4)
...03.01.2019 22:17

@Obserwator patrząc na Twoje słownictwo można by tu wywnioskować kto jest badziewiem

Hmmm...03.01.2019 16:15

@matka...a Ty jesteś pewna,że wiesz co robią Twoje dzieci po wyjściu z mieszkania?

Obserwator03.01.2019 9:47

Młode, głupie, badziewie, pokraki "ludzkie".

matka03.01.2019 7:44

A ja się pytam: gdzie są rodzice? Trochę dyscypliny w powiązaniu z mądrą miłością rodzicielska bardzo się przyda! Tego życzę rodzicom w Nowym Roku.