Dni Jastrzębia

Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 14°10°
3 stycznia 2019

Foksowicz i Matusiak przedstawicielami miasta w MZK

Foksowicz i Matusiak przedstawicielami miasta w MZK
fot. Damian Hetman / jastrzebieonline.pl

Miasto Jastrzębie-Zdrój wydelegowało swoich przedstawicieli, którzy będą reprezentować naszą gminę w Zgromadzeniu Międzygminnego Związku Komunikacyjnego.

Podczas grudniowej sesji Rady Miasta Jastrzębie-Zdrój wyłoniono przedstawicieli do Zgromadzenie Międzygminnego Związku Komunikacyjnego, są nimi: zastępca prezydenta miasta Roman Foksowicz i radny Andrzej Matusiak (PiS). Wybór tych osób nastąpił w wyniku wygaśnięciem upoważnienia do reprezentowania miasta w MZK przez Damiana Gałuszkę oraz Janusza Budę.

Obecnie przewodniczącą Międzygminnego Związku Komunikacyjnego z siedzibą w Jastrzębiu-Zdroju pozostaje prezydent Anna Hetman.  Zgromadzenie MZK to organ, który podejmuje decyzje związane z organizacją komunikacji na terenie gmin członkowskich.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Dyrektor Biura MZK czeka na pasażerów Dyrektor Biura MZK czeka na pasażerów

Zobacz jak kursują autobusu w czasie majówki Zobacz jak kursują autobusu w czasie majówki

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (22)
pikolo07.01.2019 6:26

Biedronka - portugalska ...Lidll- niemiecki...Kaufland - niemiecki.......Warbus - polski....Matusiak i Foksowicz , dwóch takich co znają się na komunikacji miejskiej...

Ix04.01.2019 14:37

To wstyd nasza komunikacja została zniszczona przez właściciela tj.MZK. Po co przetarg kto na to pozwolił, gdzie byli radni którzy długo nie wiedzieli co to za zakład PKM a MZK. Teraz radni powinni coś zrobić,blokowali wyjście z MZK a kto jak głosował to sami wiedzą, Panie Matusiak ma Pan okazję pokazać i naprawić swój błąd, bo nie wiem co Pan tam ma teraz do powiedzenia , chyba nic ,kolejny reprezentant z Miasta który blokował wyjście z MZK

PASARZER04.01.2019 12:48

Foksowicz to jakiś dramat a nie prezydent. Gość wszystko konsultuje z wierchuszką.ŻADNEJ własnej inicjatywy ani pomysłu.

simba04.01.2019 12:47

To ciekawe co teraz z przewoźnikiem Pkm, umrze?

obywatel04.01.2019 6:38

Rynek mógł byż dawno i były pieniądze z zewnątrz ale dobra zmiana zahamowała.

mieszkaniec03.01.2019 22:20

Matusiak albo jeden albo drugi to załatwi i ogłosi na bilbordach. Powiedzcie prawdę kto sprowadził Werbusa do Jastrzębia i kto podpisał umowę. Największą inwestycją w mieście powinien być pręgierz on załatwiłby wszystkie problemy w mieście tylko że rynku nie mamy.

Radio Teheran03.01.2019 21:00

@Cicho
To nie jest ok.
Mnie po prostu szereg spraw w miescie bulwersuje. Bylbym zadowolony, kiedy osoby odpowiedzialne za nie poniosly konsekwencje.

Pokaż wszystkie opinie (22)