Życzenia Wielkanocne

Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 0°°
3 stycznia 2019

Czystka w szpitalach województwa śląskiego?

Czystka w szpitalach województwa śląskiego?
fot. WSS2

Środowe odwołanie dyrektor Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego nr 2 w Jastrzębiu-Zdroju nie było jedyną zmianą na stanowisku dyrektora tego typu placówek w województwie.

Nie tylko Grażyna Kuczera, dotychczasowy dyrektor WSS nr 2, straciła stanowisko. Oprócz niej Zarząd Województwa Śląskiego odwołała także dwóch innych dyrektorów. Swoje posady stracili Iwona Łobejko ze szpitala św. Barbary w Sosnowcu oraz Dariusz Kaczmarek ze szpitala Najświętszej Maryi Panny w Częstochowie.

We wszystkich trzech szpitalach zarząd powołał osoby pełniące obowiązki dyrektora, aż do czasu ogłoszenia i rozstrzygnięcia konkursów. Odwołanie tych osób ze stanowisk kierowniczych nastąpiło nagle i było dla nich dużym zaskoczeniem. Nie podano uzasadnienia tych decyzji.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Niebezpieczna droga do prosektorium Niebezpieczna droga do prosektorium

Będzie kontrola izby przyjęć Będzie kontrola izby przyjęć

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (31)
byk07.01.2019 9:32

Podobno ma byc też Sobocik, lekarz którzy nie jest nawet rozumiany przez swoich kolegów lekarzy a do tego słynie z....każdy wie czego, jak był na oddziale. Hańba!

Mieszkaniec07.01.2019 6:33

Kaczyzacja służby zdrowia :/

śmierdzący Marian z zielonej05.01.2019 23:30

Mają na to sposób. Jeśli będą kolejki do lekarza to zamiast stać kupi sie krzesła- będzie można siedzieć.

Seboc05.01.2019 16:02

Wkurzaja mnie te acta2

Gość05.01.2019 11:37

Wszystkich z platformy czy nowoczesnej należy marginalizować to szkodnicy,konfidenci ogólnie szkodliwa sekta która powinna zostać zdelegalizowana.Cel platformy i nowoczesnej to władza,koryto,korupcja,przywileje .

Robert05.01.2019 10:53

To po co Hetmanowa spotyka sie ze Wspólnotą Samorządową ? W jakim celu ? Będą czystki w Radzie Miasta ? To jak to nazwać ? Kupczenie ? Jak można się Wspólnoto tak sk............. ?

Jesion03.01.2019 22:32

Teraz to będą przyjmować bez kolejki ... ale tylko po okazaniu legitymacji PIS. Nic się nie zmieni, a będzie jeszcze gorzej. Bo ta władza potrafi tylko kupczyć stanowiskami. Ale wszystko się kiedyś kończy, tak było kiedyś z SLD, potem PO i z PISem będzie podobnie ... a wszystkie fantasmagorie zwolenników Dobrej Zmiany, zamienią się w płacz i zgrzytanie zębów dla nas wszystkich, bo to kiedyś musie pier......

Pokaż wszystkie opinie (31)