Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 0°°
3 stycznia 2019

Czystka w szpitalach województwa śląskiego?

Czystka w szpitalach województwa śląskiego?
fot. WSS2

Środowe odwołanie dyrektor Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego nr 2 w Jastrzębiu-Zdroju nie było jedyną zmianą na stanowisku dyrektora tego typu placówek w województwie.

Nie tylko Grażyna Kuczera, dotychczasowy dyrektor WSS nr 2, straciła stanowisko. Oprócz niej Zarząd Województwa Śląskiego odwołała także dwóch innych dyrektorów. Swoje posady stracili Iwona Łobejko ze szpitala św. Barbary w Sosnowcu oraz Dariusz Kaczmarek ze szpitala Najświętszej Maryi Panny w Częstochowie.

We wszystkich trzech szpitalach zarząd powołał osoby pełniące obowiązki dyrektora, aż do czasu ogłoszenia i rozstrzygnięcia konkursów. Odwołanie tych osób ze stanowisk kierowniczych nastąpiło nagle i było dla nich dużym zaskoczeniem. Nie podano uzasadnienia tych decyzji.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Zderzenie samochodów. Kobieta w szpitalu Zderzenie samochodów. Kobieta w szpitalu

Kolejne zakażenia w Jastrzębiu. Następna osoba w szpitalu Kolejne zakażenia w Jastrzębiu. Następna osoba w szpitalu

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (32)
terka22.08.2019 18:24

do Mieszkaniec ,opamietaj sie chory czlowieku ile ci dali ze piepszysz głupoty ,kim ty jestes chyba slepcem nie widzisz ze pozytywne zmiany widzimy w kraju bałwanie

byk07.01.2019 9:32

Podobno ma byc też Sobocik, lekarz którzy nie jest nawet rozumiany przez swoich kolegów lekarzy a do tego słynie z....każdy wie czego, jak był na oddziale. Hańba!

Mieszkaniec07.01.2019 6:33

Kaczyzacja służby zdrowia :/

śmierdzący Marian z zielonej05.01.2019 23:30

Mają na to sposób. Jeśli będą kolejki do lekarza to zamiast stać kupi sie krzesła- będzie można siedzieć.

Seboc05.01.2019 16:02

Wkurzaja mnie te acta2

Gość05.01.2019 11:37

Wszystkich z platformy czy nowoczesnej należy marginalizować to szkodnicy,konfidenci ogólnie szkodliwa sekta która powinna zostać zdelegalizowana.Cel platformy i nowoczesnej to władza,koryto,korupcja,przywileje .

Robert05.01.2019 10:53

To po co Hetmanowa spotyka sie ze Wspólnotą Samorządową ? W jakim celu ? Będą czystki w Radzie Miasta ? To jak to nazwać ? Kupczenie ? Jak można się Wspólnoto tak sk............. ?

Jesion03.01.2019 22:32

Teraz to będą przyjmować bez kolejki ... ale tylko po okazaniu legitymacji PIS. Nic się nie zmieni, a będzie jeszcze gorzej. Bo ta władza potrafi tylko kupczyć stanowiskami. Ale wszystko się kiedyś kończy, tak było kiedyś z SLD, potem PO i z PISem będzie podobnie ... a wszystkie fantasmagorie zwolenników Dobrej Zmiany, zamienią się w płacz i zgrzytanie zębów dla nas wszystkich, bo to kiedyś musie pier......

chory03.01.2019 22:24

Czy na tym zdjęciu jest coś nie tak bo tak wygląda szpital. Więc o co chodzi?

Aga03.01.2019 22:14

Daj Boże żeby przyszedł dyrektor, który będzie stał po stronie pacjenta i zrobi porządek z personelem.

Pokaż wszystkie opinie (32)