Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 3°-3°
EkoOkna
3 stycznia 2019

WSS nr 2: "Uruchomić Oddział Pediatryczny"

WSS nr 2: "Uruchomić Oddział Pediatryczny"
fot. WSS nr 2

Rober  Rychel, który od czwartku, 3 stycznia, pełni obowiązki dyrektora Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego nr 2 w Jastrzębiu-Zdroju, zabrał głos w sprawach kierunków rozwoju szpitala.

Zarząd Województwa Śląskiego Uchwałą z dnia 2 stycznia 2019 roku odwołał Grażynę Kuczerę ze stanowiska dyrektora Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego Nr 2 i powołał nowego dyrektora. Od 3 stycznia 2019 pełniącym obowiązki dyrektora Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego Nr 2 w Jastrzębiu-Zdroju jest Robert Rychel.

 - Mam świadomość odpowiedzialności, jaka na mnie spoczywa. Moim celem jest rozwijanie Szpitala w takim kierunku, by lekarze tu pracujący byli jego największą wartością i czuli dumę z pracy w tym miejscu, a pacjenci wiedzieli, że uzyskają opiekę na najwyższym możliwym poziomie. Najpilniejszą dla mnie sprawą jest uruchomienie Oddziału Pediatrycznego, czego nie udało się dokonać w zeszłym roku - stwierdził Robert Rychel.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Kolejny oddział pediatryczny będzie zamknięty Kolejny oddział pediatryczny będzie zamknięty

Karmić piersią czy nie? Karmić piersią czy nie?

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (27)
Do gość 06.01.2019 10:21

Nic nie zrobi to będzie rozbiór szpitala zasługa i dumą matusiaka

obywatel06.01.2019 6:50

Tzw "dobra zmiana" wyrzuciła dobrego dyrektora więc teraz tylko czekać aż nasz szpital zostanie zamkniety. To tylko kwestia czasu.

Seboc05.01.2019 16:01

Uruchomi ale dobry szpital pedriatyczny a nie jakiegos gniota.

Do gość 05.01.2019 15:36

Ty chyba o swoich piszesz pisowskich oszustach. Widać duże doświadczenie.

Gość05.01.2019 11:56

Dla mnie może rządzić szpitalem nawet Władimir Putin byle nie ludzie z PO czy nowoczesnej bo to konfidenci z lepkimi rękoma.Precz z sektą PO i nowoczesnej.

Mieszkanka04.01.2019 20:42

Wykończył kopalnie , wykończy szpital a chołota niech robi na niego , Pana od turystyki wielkiego.

Gość04.01.2019 20:28

Do nielekarz: mylisz się, sprawdzona metoda pisu, dziel i rządź. Antagonizuj ludzi, postaw na kadrę wyższą, a resztę miej w ...

Pokaż wszystkie opinie (27)