Dni Jastrzębia

Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 14°10°
3 stycznia 2019

WSS nr 2: "Uruchomić Oddział Pediatryczny"

WSS nr 2: "Uruchomić Oddział Pediatryczny"
fot. WSS nr 2

Rober  Rychel, który od czwartku, 3 stycznia, pełni obowiązki dyrektora Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego nr 2 w Jastrzębiu-Zdroju, zabrał głos w sprawach kierunków rozwoju szpitala.

Zarząd Województwa Śląskiego Uchwałą z dnia 2 stycznia 2019 roku odwołał Grażynę Kuczerę ze stanowiska dyrektora Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego Nr 2 i powołał nowego dyrektora. Od 3 stycznia 2019 pełniącym obowiązki dyrektora Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego Nr 2 w Jastrzębiu-Zdroju jest Robert Rychel.

 - Mam świadomość odpowiedzialności, jaka na mnie spoczywa. Moim celem jest rozwijanie Szpitala w takim kierunku, by lekarze tu pracujący byli jego największą wartością i czuli dumę z pracy w tym miejscu, a pacjenci wiedzieli, że uzyskają opiekę na najwyższym możliwym poziomie. Najpilniejszą dla mnie sprawą jest uruchomienie Oddziału Pediatrycznego, czego nie udało się dokonać w zeszłym roku - stwierdził Robert Rychel.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Uważaj! W ten sposób atakują groźne choroby Uważaj! W ten sposób atakują groźne choroby

Rusza oddział pediatryczny w jastrzębskim szpitalu Rusza oddział pediatryczny w jastrzębskim szpitalu

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (27)
Do gość 06.01.2019 10:21

Nic nie zrobi to będzie rozbiór szpitala zasługa i dumą matusiaka

obywatel06.01.2019 6:50

Tzw "dobra zmiana" wyrzuciła dobrego dyrektora więc teraz tylko czekać aż nasz szpital zostanie zamkniety. To tylko kwestia czasu.

Seboc05.01.2019 16:01

Uruchomi ale dobry szpital pedriatyczny a nie jakiegos gniota.

Do gość 05.01.2019 15:36

Ty chyba o swoich piszesz pisowskich oszustach. Widać duże doświadczenie.

Gość05.01.2019 11:56

Dla mnie może rządzić szpitalem nawet Władimir Putin byle nie ludzie z PO czy nowoczesnej bo to konfidenci z lepkimi rękoma.Precz z sektą PO i nowoczesnej.

Mieszkanka04.01.2019 20:42

Wykończył kopalnie , wykończy szpital a chołota niech robi na niego , Pana od turystyki wielkiego.

Gość04.01.2019 20:28

Do nielekarz: mylisz się, sprawdzona metoda pisu, dziel i rządź. Antagonizuj ludzi, postaw na kadrę wyższą, a resztę miej w ...

Pokaż wszystkie opinie (27)