Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 21°13°
4 stycznia 2019

Dzisiaj koncert kapeli góralskiej

Dzisiaj koncert kapeli góralskiej
fot. MBP Jastrzębie

Pierwsze dni Nowego Roku to okazja do wspólnego świętowania. Tradycją są świąteczne koncerty w Miejskiej Bibliotece Publicznej.

W piątek o godz. 18 Miejska Biblioteka Publiczna zaprasza na koncert noworoczny. Przed publicznością wystąpi kapela góralska z Istebnej. Każdy mieszkaniec jest zaproszony na imprezę.

- Podczas koncertu wystąpi bardzo utalentowana Kapela Góralska ISTEBNA. Wspólnie rozpocznijmy  Nowy Rok w góralskim klimacie. To właśnie ten czteroosobowy zespół tworzy muzykę, która płynie prosto z serca, muzykę, która tworzy tą idealną całość, łącząc się z tańcem i śpiewem – zachęcają bibliotekarze.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Patriotycznie przed tężnią, pod patronatem pary prezydenckiej Patriotycznie przed tężnią, pod patronatem pary prezydenckiej

Rycerze opanują Park Zdrojowy Rycerze opanują Park Zdrojowy

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (2)
śmierdzący Marian z zielonej05.01.2019 23:26

Po dobrym whysky to ja wam mogę zrobić nawet szopkę.

Gość05.01.2019 12:01

Było super. Dziękuję organizatorom