Dni Jastrzębia

Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 14°10°
7 stycznia 2019

Zbudują nowe mieszkania czynszowe?

Zbudują nowe mieszkania czynszowe?
kb / jastrzebieonline.pl

Towarzystwo Budownictwa Społecznego „Daszek” buduje blok mieszkalny przy ul. Witczaka. Niewykluczone, że powstanie kolejny tego typu budynek.

Blok wielorodzinny przy ul. Witczaka ma być gotowy w stanie surowym na wiosnę. Mieście się w nim 27 mieszkań, ich powierzchnia waha się od 50 do 80 metrów kwadratowych. Dziewięć mieszkań to lokale dwupoziomowe, będą się mieścić na ostatnim III piętrze. Lokale zostaną oddane nowym najemcom w stanie „pod klucz”, czyli w pełni gotowe do zamieszkania.

Magistrat podejmuje działania, aby powstały kolejne lokale czynszowe, na które jest duże zapotrzebowanie w mieście.

- Jesteśmy w trakcie przeprowadzania kalkulacji na kolejny blok o podobnej wielkości w tej samej lokalizacji. Towarzystwo Budownictwa Społecznego „Daszek” otrzymałoby na ten cel kredyt z Banku Gospodarstwa Krajowego i miasto byłoby w stanie sfinansować tę inwestycję - deklaruje prezydent Anna Hetman.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Budowa "Daszka" na finiszu Budowa "Daszka" na finiszu

Mieszkania w Zdroju nabierają kształtów Mieszkania w Zdroju nabierają kształtów

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (26)
gość24.02.2019 18:53

Najpierw nalezy zbudować, a dopiero pisać!!! Zaspokojenie potrzeb mieszkaniowych to zadanie gminy a nie przywilej. W związku z powyższym pani prezydent nie robi łachy, że zbuduje. Ale skąd wziąć na to kasę, skoro wynagrodzenia biurokracji pochłaniją ponad 90 % Budżetu Miasta?

Parapapa10.01.2019 7:35

Ludzie uciekaja z tego miasta, miasto wymiera co widac po lokalach handlowych na wynajem i pustych ulicach w godzinach szczytu, a oni stawiaja bloki na ktore rzekomo jest zapotrzebowanie :D musialbym byc niezłym desperatem zeby kupic TAKIE mieszkanie, w TAKIEJ cenie i w TAKIM miescie :) szczesciq zycze temu, kto aie połasi na taki "kąsek".

Gość08.01.2019 13:11

A bilbordy gadoskiego też są nie na miejscu facet 3kadencje 15lat w sejmie żyje z naszych podatków i nic dla nas nie zrobił jeszcze każe na swoją mało inteligentną twarz zaglądać.

to ja 08.01.2019 11:53

topole na Morcinka przy kortach tenisowych proszę powycinać!

do Mirek08.01.2019 9:07

Głupiś, jak twój stary.

Gość08.01.2019 7:24

A Stargard wycofuje się z mieszkania +. Bo za drogie budowanie i czynsze za wysokie.

Gość08.01.2019 6:32

Mirek, jeżeli uważasz, że 20zł/m2 to mało to proponuję Ci przenosiny do Żor. Tam znikną wszystkie Twoje troski.

Pokaż wszystkie opinie (26)