Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 10°
11 stycznia 2019

Pomimo sądowego zakazu prowadził samochód

Pomimo sądowego zakazu prowadził samochód
fot. Policja.pl

Mężczyzna miał dożywotni zakaz prowadzenia pojazdów, a mimo to siedział za kółkiem. Został zatrzymany przez policyjny patrol.

Mężczyzna został zatrzymany w czwartek, około godziny 23.00, na ulicy Sybiraków. Z uwagi na podejrzenie, że kierowca skody może znajdować się pod wpływem alkoholu, policjanci poddali 38-latka badaniu na alkomacie.

- Okazało się, że mężczyzna prowadził samochód będąc w stanie po użyciu alkoholu. Po sprawdzeniu w policyjnych bazach danych wyszło także na jaw, że wobec mężczyzny został już orzeczony dożywotni sądowy zakaz prowadzenia pojazdów. O jego dalszym losie zadecyduje prokurator i sąd - mówi mł. asp. Bogusława Kobeszko z Komendy Miejskiej Policji w Jastrzębiu-Zdroju.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Drogówka wlepia mandaty za prędkość Drogówka wlepia mandaty za prędkość

Mąż nie pozwolił żonie skoczyć po piwo. Przyjechała policja  Mąż nie pozwolił żonie skoczyć po piwo. Przyjechała policja

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (3)
pytam?12.01.2019 11:46

Czy nie ma podstaw aby zatrzymać gościa na trzy miesiące w areszcie ?
A potem sprawa, i roczek z "elementami" nieludzkimi w Suwałkach.
Przetrzepią mu kakao kilka razy to jak wyjdzie, i będzie wykładowcą u anonimowych alkoholików.

Seboc11.01.2019 22:34

Dobrze że samochód a gdy by tak prowadził czołg jak w USA kilkanaście lat temu jakiś gość ?

I co mu zrobicie?11.01.2019 9:27

Na takich niema kary. Czy to my, mamy go zrzucić z wysokich schodów na złamanie karku. To by była obrona własna. On może kogoś zabić. Póki nie spowoduje nieszczęścia wszystko je w porządku?