Zamknij

Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 6°
11 stycznia 2019

"Solidarność": PiS gorsze od PO. Nepotyzm

"Solidarność": PiS gorsze od PO. Nepotyzm
fot. shutterstock

„W kwestii nepotyzmu Prawo i Sprawiedliwość zaczyna nie tylko doganiać, ale i przebijać to, co robiła Platforma Obywatelska” – uważa Dominik Kolorz, szef Śląsko Dąbrowskiej-Solidarności.

Podczas środowej konferencji prasowej Śląsko-Dąbrowskiej „Solidarności” przewodniczący Dominik Kolorz, powiedział, że „w kwestii nepotyzmu Prawo i Sprawiedliwość zaczyna nie tylko doganiać, ale i przebijać to, co robiła Platforma Obywatelska”.  Za przykład takich działań podał to, co dzieje się ze szpitalami wojewódzkimi, którymi właścicielem jest marszałek województwa śląskiego.

- Nie chodzi mi tylko o sytuację w JSW. To samo dotyczy na przykład, decyzji o zmianie władz w szpitalach. Szefem szpitala wojewódzkiego w Jastrzębiu-Zdroju ma zostać człowiek, który do tej pory zajmował się turystyką. To nawet nie jest już śmieszne, to paranoiczne. Jaki jest tu element merytoryczności?  - pytał Dominik Kolorz.

W dniu 2 stycznia Zarząd Województwa Śląskiego podjął uchwałę o odwołaniu ze stanowiska dyrektora Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego nr 2 Grażyny Kuczery. Pełniącym obowiązki dyrektora WSS nr 2, do czasu rozpisania i rozstrzygnięcia konkursu na to stanowisko jest, Robert Rychel. Wcześniej był prezesem Jastrzębskiej Agencji Turystycznej i wiceprezesem Jastrzębskiej Spółki Ubezpieczeniowej.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Kto zdobył najwięcej głosów w Jastrzębiu? Kto zdobył najwięcej głosów w Jastrzębiu?

Jastrzębie będzie mieć dwóch posłów: Gadowskiego i Matusiaka Jastrzębie będzie mieć dwóch posłów: Gadowskiego i Matusiaka

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (62)
Rolex 15.01.2019 23:03

Fajne komentarze, kryzys nadchodzi rodacy, były bogate lata, to teraz czas na chude...

Gość15.01.2019 8:35

Bo wszyscy Polacy to jedna rodzina stary czy młody ,chłopak czy dziewczyna...

Radio Teheran14.01.2019 11:02

"dzieki takim partią"

Internowany to ruski agent.
Polak pisalby po polsku.

Do. Lonrk13.01.2019 23:32

Rybnicki szpital stoi otworem dla takich jak ty

do OZ13.01.2019 22:57

Nie powinieneś pisać po dopalaczach.

OZ13.01.2019 20:39

Ty internetowy w 80, żyjesz w swojej muzgownicy w 80. latach, nie widzisz żeśmy weszli smdo unii? Trzeba przyjąć zasady które tan obowiązują, a ty byś chciał chyba drugiej Białorusi. A jak ta wasza walka w 80 wyglądała to wszyscy pamiętamy, internowali cię a na drugi dzień byłeś w domu jak Bolek.

Woźny13.01.2019 19:34

Partia która nasze, Polaków pieniadze, czasie rządzenia przeznaczała na antypolską gazete, gdzie naczelnym jest brat zbrodniarza komunistycznego "Szechter" Michnik, NIE zasługuje na żadne poparcie. A za sprzedaż 3/4 Polski i kradzież Polakom wspolnie z Rzeplińskim 200 miliardów zł, wielki kindybał im w poślady.

Pokaż wszystkie opinie (62)