Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 24°21°
11 stycznia 2019

Zbierają niepotrzebne choinki świąteczne

Zbierają niepotrzebne choinki świąteczne
fot. pixabay

Święta i po świętach, czas pożegnać się z choinką. Urząd Miasta przeprowadza akcję zbieranie niepotrzebnych drzewek świątecznych.

11 i 25 stycznia odbędzie się zbiórka poświątecznych, naturalnych choinek. Akcją objęto wyłącznie nieruchomości zamieszkałe w zabudowie wielorodzinnej.

Należy pamiętać, aby wystawić choinkę bez ozdób świątecznych, stojaka lub doniczki.

- Choinki z pozostałych nieruchomości można dostarczać do punktu selektywnej zbiórki odpadów komunalnych lub zagospodarować we własnym zakresie w przydomowym kompostowniku. Choinki sztuczne są odbierane w ramach odpadów wielkogabarytowych - informuje jastrzębski magistrat.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Wzrośnie opłata za wywóz śmieci? Wzrośnie opłata za wywóz śmieci?

Pożar choinki w święta. Lokator odwieziony do szpitala Pożar choinki w święta. Lokator odwieziony do szpitala

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.

Brak opinii w tym artykule. Bądź pierwszy!