Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 0°°
11 stycznia 2019

Zbierają niepotrzebne choinki świąteczne

Zbierają niepotrzebne choinki świąteczne
fot. pixabay

Święta i po świętach, czas pożegnać się z choinką. Urząd Miasta przeprowadza akcję zbieranie niepotrzebnych drzewek świątecznych.

11 i 25 stycznia odbędzie się zbiórka poświątecznych, naturalnych choinek. Akcją objęto wyłącznie nieruchomości zamieszkałe w zabudowie wielorodzinnej.

Należy pamiętać, aby wystawić choinkę bez ozdób świątecznych, stojaka lub doniczki.

- Choinki z pozostałych nieruchomości można dostarczać do punktu selektywnej zbiórki odpadów komunalnych lub zagospodarować we własnym zakresie w przydomowym kompostowniku. Choinki sztuczne są odbierane w ramach odpadów wielkogabarytowych - informuje jastrzębski magistrat.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Jastrzębianie, wyrzucajcie mniej śmieci Jastrzębianie, wyrzucajcie mniej śmieci

Kto podrzucił te odpady? Pomóż Policji? Kto podrzucił te odpady? Pomóż Policji?

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.

Brak opinii w tym artykule. Bądź pierwszy!