Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 13°
13 stycznia 2019

Myśleli, że coś się jej stało - była w kościele

Myśleli, że coś się jej stało - była w kościele
fot. KMP Jastrzębie

Mieszkańcy bloku przy ulicy Wielkopolskiej zaalarmowali służby, ponieważ obawiali się o los sąsiadki. Przewidywali, że mogło dojść do nieszczęśliwego wypadku.

W sobotę w godzinach wieczornych, około godz. 18-19, mieszkańcy bloku przy ul. Wielkopolskiej zaalarmowali mundurowych w obawie o los swojej sąsiadki - starszej pani. Jako, że często dochodzi do sytuacji, kiedy takie osoby potrzebują pomocy, funkcjonariusze podeszli do sprawy odpowiedzialnie. Jednak na szczęście okazało się, że kobiecie nic złego się nie stało - po prostu poszła do kościoła na wieczorną mszę.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Bazgrał po ścianach  i zatrzymał go policjant Bazgrał po ścianach i zatrzymał go policjant

Uważajcie na złodziei w okresie świątecznym Uważajcie na złodziei w okresie świątecznym

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (5)
piston,niusiek i romek12.02.2019 11:47

gps babci zamontować do nogi najlepiej

Veritas14.01.2019 20:27

I będzie to coraz bardziej poważny problem. Bo starych ludzi coraz więcej, mieszkających samotnie. Domy starców to jakaś" hańba" dla rodziny no i brak takowych. Babcia, albo dziadzio mieszka samotnie, rodzina dogląda czasami (bo mieszkanie do przejęcia). A oni stwarzają realne zagrożenie, dla mieszkańców, zwłaszcza w blokach. Zapomną zakręcić wody, gazu...

Max14.01.2019 18:41

Pomijając nieścisłości nie dodano tu najbardziej istotnego faktu,że woda lała się od tej pani z 10 piętra aż na sam parter.

Do "do SM"14.01.2019 12:55

W naszym bloku stara baba, która wyrzuciła śmieci, aj jej dzieci na to nie zareagowały, nie może wyjść do mieszkania. Spotykają ją niepochlebne zdania.

do SM - śmieci14.01.2019 12:28

Weźcie się za śmieciarzy wyrzucających z balkonów i przez okna chleb, skórki od pomarańczy, puszki po piwie i wszystko co jest zbędne "świniom" mieszkających w blokach. Weźcie się zanim my się nie weźmiemy i zaczniemy szykanować śmieciarzy, aż się nie wyprowadzą.
A już się za to bierzemy. Każde zauważone wyrzucenie należy zgłaszać do SM i spółdzielni. Kamery rejestrują wyrzucanie.