Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 22°14°
13 stycznia 2019

Myśleli, że coś się jej stało - była w kościele

Myśleli, że coś się jej stało - była w kościele
fot. KMP Jastrzębie

Mieszkańcy bloku przy ulicy Wielkopolskiej zaalarmowali służby, ponieważ obawiali się o los sąsiadki. Przewidywali, że mogło dojść do nieszczęśliwego wypadku.

W sobotę w godzinach wieczornych, około godz. 18-19, mieszkańcy bloku przy ul. Wielkopolskiej zaalarmowali mundurowych w obawie o los swojej sąsiadki - starszej pani. Jako, że często dochodzi do sytuacji, kiedy takie osoby potrzebują pomocy, funkcjonariusze podeszli do sprawy odpowiedzialnie. Jednak na szczęście okazało się, że kobiecie nic złego się nie stało - po prostu poszła do kościoła na wieczorną mszę.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Oszuści atakują! Podstępem wyłudzają BLIK Oszuści atakują! Podstępem wyłudzają BLIK

Chciał podpalić samochód byłej dziewczynie, następnie siebie Chciał podpalić samochód byłej dziewczynie, następnie siebie

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (5)
piston,niusiek i romek12.02.2019 11:47

gps babci zamontować do nogi najlepiej

Veritas14.01.2019 20:27

I będzie to coraz bardziej poważny problem. Bo starych ludzi coraz więcej, mieszkających samotnie. Domy starców to jakaś" hańba" dla rodziny no i brak takowych. Babcia, albo dziadzio mieszka samotnie, rodzina dogląda czasami (bo mieszkanie do przejęcia). A oni stwarzają realne zagrożenie, dla mieszkańców, zwłaszcza w blokach. Zapomną zakręcić wody, gazu...

Max14.01.2019 18:41

Pomijając nieścisłości nie dodano tu najbardziej istotnego faktu,że woda lała się od tej pani z 10 piętra aż na sam parter.

Do "do SM"14.01.2019 12:55

W naszym bloku stara baba, która wyrzuciła śmieci, aj jej dzieci na to nie zareagowały, nie może wyjść do mieszkania. Spotykają ją niepochlebne zdania.

do SM - śmieci14.01.2019 12:28

Weźcie się za śmieciarzy wyrzucających z balkonów i przez okna chleb, skórki od pomarańczy, puszki po piwie i wszystko co jest zbędne "świniom" mieszkających w blokach. Weźcie się zanim my się nie weźmiemy i zaczniemy szykanować śmieciarzy, aż się nie wyprowadzą.
A już się za to bierzemy. Każde zauważone wyrzucenie należy zgłaszać do SM i spółdzielni. Kamery rejestrują wyrzucanie.