Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 25°17°
16 stycznia 2019

Ponad 200 tys. zł dla szpitala od WOŚP

Ponad 200 tys. zł dla szpitala od WOŚP
fot. WOŚP

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy liczy efekty zbiórki w całym kraju. Warto przypomnieć, że w 2018 roku jastrzębski szpital otrzymał od WOŚP sprzęt za ponad 200 tys. zł.

W 2018 roku dla potrzeb Oddziału Neonatologicznego Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego nr 2 w Jastrzębiu-Zdroju WOŚP przekazała dwa stanowiska do resuscytacji z nawilżaczem i kardiomonitorem, dwa bilirubinometry oraz dwa aparaty infant flow (urządzenie do nieinwazyjnego wspomagania oddechu) o łącznej wartości ponad 230 tys. złotych.

W Jastrzębiu-Zdroju, oprócz tradycyjnego niedzielnego kwestowania, miało miejsce jeszcze jedno ważne wydarzenie - Legendarny Kosmiczny Mecz. Przy tej okazji również Wojewódzki Szpital Specjalistyczny Nr 2 w Jastrzębiu-Zdroju włączył się do akcji. Panie na co dzień pracujące w Poradni Podstawowej Opieki Zdrowotnej naszego Szpitala - Ewa Magiera i Ewa Darmolińska proponowały badanie poziomu cukru we krwi, ciśnienia tętniczego.

Polub i udostępnij
Mali Giganci
Czytaj też

Jak trafić na pogotowie? Uwaga! Zmiany Jak trafić na pogotowie? Uwaga! Zmiany

Szpital w gronie najlepszych - wysoka jakość usług medycznych Szpital w gronie najlepszych - wysoka jakość usług medycznych

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (13)
realnie myślący19.01.2019 15:58

Jeżeli nie podoba Ci się działalność P.Owsiaka, to wymyśl inną akcję, która da tyle co świąteczna orkiestra. Wazny jest cel! A ci, którzy krytykuja sa współodpowiedzialni za chaos i braki w lecznictwie.

sic17.01.2019 14:01

Z pewnością są i będą tacy co powiedzą,że Owsiak nic nie daje tylko bierze dla siebie a znam takich wielu!Może Owsiak nie daje ze swoich ale umiejętność zorganizowania tego wszystkiego jest sztuką.Każdy krytykant dzieła Owsiaka może założyć jakąś organizację choćby jak czytałem zbieraniem ubrań dla bezdomnych.

...mieszkaniec17.01.2019 11:09

Dziękuję Jurkowi i wszystkim wolontariuszom i darczyńcom .
Do E.. co to jest 200 tyś. A kto ci sprzeda przykładowy chleb jeśli zabraknie ci 2 zł.

E..16.01.2019 22:12

Co to jest 200tyś.Nie jest to tak dużo zważywszy ile jedna tak maszyna kosztuje.

Ewcia16.01.2019 18:09

W Jastrzębiu było dużo imprez towarzyszacych WOŚP i jeśli tylko ktoś miał chęci, to znalazł coś dla siebie, a przy okazji dołożył pieniądze do fantastycznego celu. Całym sercem z WOSP

basia16.01.2019 17:22

brawo Ewcie

d3916.01.2019 17:12

Do gosc o 6;42, gdybys nie był z Pi...u to bys wiedział ze kasa jest od sponsorow, z reklam, transmisji itd.

Pokaż wszystkie opinie (13)