Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 15°11°
17 stycznia 2019

Pijany wjechał w zaspę na skrzyżowaniu

 Pijany wjechał w zaspę na skrzyżowaniu

Pijany kierowca wjechał w zaspę śnieżną. Zatrzymał go przechodzień.68-latek odpowie za stworzenie zagrożenia w ruchu drogowym. 

Do zdarzenia doszło na skrzyżowaniu ulic Podhalańskiej z Arki Bożka. Dyżurny otrzymał telefoniczną informację, że samochodem marki Toyota Corolla prawdopodobnie porusza się pijany kierowca.

- Świadek zauważył, że na skrzyżowaniu, na zaspie śnieżnej kierowca osobówki mocno gazuje i próbuje z niej wyjechać. Gdy świadek zdarzenia podszedł, by udzielić kierowcy pomocy, zorientował się, że mężczyzna jest pijany. Jastrzębianin wyciągnął mu kluczyki ze stacyjki i wezwał policję. W efekcie 68-letni mieszkaniec Jastrzębia został zatrzymany przez policjantów z jastrzębskiej drogówki. Badanie stanu trzeźwości wykazało w organizmie mężczyzny 1,5 promila alkoholu - mówi mł. asp. Bogusława Kobeszko, oficer prasowy Komendy Miejskiej Policji w Jastrzębiu-Zdroju.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Kiedy policjant może użyć kajdanek i pałki? Kiedy policjant może użyć kajdanek i pałki?

Kradzież w szpitalu. Policjanci zatrzymali złodzieja Kradzież w szpitalu. Policjanci zatrzymali złodzieja

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (3)
Kefir17.01.2019 15:33

No to jak? Jastrzębianie za Owsiakiem, czy całe miasto pije wódkę? Może to Ci sami?

Andrzej17.01.2019 10:01

Stary głupi k....

Radio Teheran17.01.2019 8:22

Nic, tylko wódkę pić. Takie miasto.