Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 22°14°
17 stycznia 2019

JSW: Związkowcy jadą na Warszawę

JSW: Związkowcy jadą na Warszawę Protesty górnicze przed siedzibą JSW w 2015 roku
fot. Damian Hetman / jastrzebieonline.pl

Coraz bardziej gorąco robi się wokół Jastrzębskiej Spółki Węglowej. Związkowcy zapowiadają pikietę w stolicy, gdzie ma obradować rada nadzorcza spółki.

Podczas poniedziałkowego posiedzenia rady nadzorczej JSW, ma zostać podjęta decyzja o delegowaniu z RN osób, które zajmą miejsca po odwołaniu dwóch zastępców prezesa tej firmy.  Pod znakiem zapytania stoją dalsze decyzje personalne w zarządzie spółki.

Związki Zawodowe Jastrzębskiej Spółki Węglowe zapowiadają, że nadal będą walczyć o dobro JSW, a tym samym jej pracowników. Działacze pytają, czy rząd będzie strzelał do górników, tak jak było to w 2015 roku? Zapowiadają, że minister Tchórzewski dąży o destabilizacji najlepszej spółki. Przewidują, że doprowadzi to do ostrego strajku. Deklarują, że pojadą na pikietę do Warszawy, która zostanie przeprowadzona podczas obrad rady nadzorczej.

 

Polub i udostępnij
Czytaj też

JSW: Pierwsze półrocze - zysk mniejszy o połowę JSW: Pierwsze półrocze - zysk mniejszy o połowę

JSW wstrzymuje wypłatę pieniędzy JSW wstrzymuje wypłatę pieniędzy

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (41)
do zeby21.01.2019 9:37

No twoja pani w domu też nie wie o co chodzi a ty się kłóciłeś. No chyba że to nie kłótnia tylko ciekawość kto do sąsiadów przyjeżdża a żona ci zabrania podglądania. Na emeryturce nie masz co robisz i szpiegujesz wszystkich. Eh zawsze byłeś ciekawy innych.

zeby19.01.2019 20:18

Do 19.01. Mów za siebie a nie za innych.Nie wiem o co Ci chodzi z tą firanką.

do zeby19.01.2019 19:01

Jako pracownicy Pniówka mieliśmy cię już dosyć jako internauci tez zaczynamy mieć dosyć.
P.S. Pamiętaj nie kłuć się o tę okropną firankę.

zeby19.01.2019 18:48

Do 11.32.Problemów w rodzinie na ten czas nie mam. Byc może ktoś na Pniówku odetchnął z ulgą ale uwierz mi że najbardziej ja.Czy oprócz krytyki nic innego nie potrafisz?

do zeby19.01.2019 11:32

Zeby jak odszedłeś na emeryturę to cały Pniówek odetchną. Tylko znowu tu prawisz swoje wypociny. Jedyny ważny, najważniejszy. Zajmij się problemami w swojej rodzinie. Potem udzielaj publicznie.

zeby19.01.2019 9:02

Lokator kogoś upominasz a sam wyzywasz

Byly 18.01.2019 16:09

Pozamykac to wszystko w cholere

Pokaż wszystkie opinie (41)