Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 22°14°
17 stycznia 2019

Wojciech Kałuża odwiedził Jastrzębie

Wojciech Kałuża odwiedził Jastrzębie

Dyrekcja jastrzębskiego szpitala gościła Marszałka Województwa Śląskiego Jakuba Chełstowskiego wraz z wicemarszałkiem Wojciechem Kałużą.

- Podczas wizyty goście odwiedzili oddział pediatryczny, w którym w grudniu zakończono prace remontowo-budowlane oraz nowo wyremontowany oddział nefrologiczno-wewnętrzny, którego przebudowa była finansowana z dotacji celowej z budżetu województwa śląskiego i z środków pochodzących z budżetu państwa pozyskanego dzięki zaangażowaniu posła Grzegorza Matusiaka - informuje Wojewódzki Szpital Specjalistyczny.

Spotkanie nie zaowocowało żądnymi konkretami,  a przynajmniej takie nie zostały przekazane mediom.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Piłkarze GieKSy w szpitalu Piłkarze GieKSy w szpitalu

Jak trafić na pogotowie? Uwaga! Zmiany Jak trafić na pogotowie? Uwaga! Zmiany

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (53)
mieszkaniec21.01.2019 21:34

Dobra zmiana lansuje się na nie swoich osiągnięciach.Remont oddziału przeprowadziła poprzednia władza szpitala i samorządu woj.śląskiego.Ładnie to tak panowie oszukiwać? Obecny sejmik woj.ślakiego w budżecie na ten rok nie ma ani grosza na nasz szpital.

Heniek21.01.2019 13:59

Ale ten Kałuża wy ci ula ł wszystkich POKOnanych.

realnie myślący20.01.2019 6:21

Spokojnie! Po złym zawsze nadchodzi dobro. Przeczekamy ten trudny czas. Bo jak tak dalej będziemy siać nienawiść, to sami się unicestwimy jako naród.

Oko proroka 19.01.2019 15:09

Tak się sprzedać potrafi tylko po ,PiS to tylko kupił

Do robert z godz.12:3619.01.2019 9:32

I dwa złocisze wpadło za komenta. Witaj pismacki trolu.

Marcin 18.01.2019 22:50

Kaluza nie chcemy takiej osoby jak ty w tym miescie.

Realista18.01.2019 19:31

A gdzie jeszcze reszta zakłamanej bandy? Ukrywają się po kontach ? Konta to oni już dawno mają nabite układami i złodziejstwem ! Panie Kałuża proponuje Panu startować do europarlamentu!

Pokaż wszystkie opinie (53)