Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 15°11°
Michał Woś
21 stycznia 2019

Dają pieniądze na sport

Dają pieniądze na sport

Zarząd Jastrzębskiej Spółki Węglowej zdecydował o kontynuacji współpracy z klubami sportowymi. W siedzibie JSW w Jastrzębiu-Zdroju podpisano umowy z władzami czterech klubów: Jastrzębski Węgiel, JKH GKS Jastrzębie, GKS Jastrzębie oraz GKS Pniówek.

Jastrzębska Spółka Węglowa postrzega sport jako ważny element swojej działalności. W siedzibie Spółki zostały podpisane odpowiednie umowy - w obecności prezesów klubów, a także Tomasza Śledzia, zastępcy prezesa zarządu JSW ds. technicznych oraz Artura Wojtkowa, zastępcy prezesa zarządu JSW ds. pracy i polityki społecznej. Podpisaniu umowy towarzyszyli również Piotr Szereda, przewodniczący rady miasta w Jastrzębiu-Zdroju i poseł RP Grzegorz Matusiak.

Wizerunek Jastrzębskiej Spółki Węglowej budują przede wszystkim profesjonalne kluby sportowe. Ponadto, Spółka patronuje projektowi Akademia Młodych Talentów Jastrzębskiego Węgla oraz wspiera finansowo amatorskie kluby sportowe z miejscowości, w których swoją działalność prowadzi Jastrzębska Spółka Węglowa.

- Cieszymy się, że jesteście z nami. Jak państwo wiecie, Jastrzębska Spółka Węglowa wydobywa węgiel i produkuje koks. Ale wspieramy lokalne inicjatywy, współpracujemy z samorządami i dbamy o sport, który jest bardzo ważny. Zdaję sobie sprawę, ile wysiłku trzeba włożyć, żeby osiągnąć sukces. Dlatego jestem dumny, że reprezentujecie Jastrzębską Spółkę Węglową w Polsce i na świecie­ - zwrócił się do władz klubów sportowych Tomasz Śledź, zastępca prezesa zarządu JSW ds. technicznych.

Polub i udostępnij
Czytaj też

"Precz z nepotyzmem, kolesiostwem i mobbingiem w JSW" "Precz z nepotyzmem, kolesiostwem i mobbingiem w JSW"

JSW będzie szukać węgla w lubelskiem JSW będzie szukać węgla w lubelskiem

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (3)
Srkjasmos22.01.2019 20:15

Na sport dają a co z kasą za węgiel dla emerytów i urlopowiczów

Gość21.01.2019 23:36

Na sport? Ktoś pytał górników czy chcą dać kasę na iprezki prezesow

Walus 21.01.2019 17:27

Dawac kase za wegiel