Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 22°14°
17 stycznia 2019

Reanimacja tuż przed wejściem do szpitala

Reanimacja tuż przed wejściem do szpitala
fot. Damian Hetman / jastrzebieonline.pl

W poniedziałek, tuż przed wejściem do Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego nr 2 w Jastrzębiu reanimowano mężczyznę. Jego stan jest ciężki.

Mężczyzna zgłosił się na szpitalną izbę przyjęć skarżąc się na dolegliwości. Jak informuje WSS nr 2 wykonano mu niezbędne badania, między innymi TK, po czym został zwolniony do domu. Idąc chodnikiem przewrócił się w okolicy wejścia głównego do szpitala. Natychmiast została mu udzielona pomoc - był reanimowany. Obecnie znajduje się na oddziale intensywnej terapii i opieki medycznej WSS nr 2.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Piłkarze GieKSy w szpitalu Piłkarze GieKSy w szpitalu

Jak trafić na pogotowie? Uwaga! Zmiany Jak trafić na pogotowie? Uwaga! Zmiany

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (32)
Mieszkaniec20.01.2019 13:43

Brak słów....

Mokry Marian19.01.2019 9:42

I to się nazywa szpital ??

Seboc18.01.2019 19:31

Gdyby przytrafiło się to POlitykowi zakładam że można było by śmiało powiedzieć - Była to izba przyjęć ( kontrole NFZ, Sanepidu, Policji, Prokuratury , NIK, CBA, CBŚ , może nawet ABW) a tak dalej funkcjonuje na starych zasadach.Ile jest warta cena ludzka w rękach Lekarzy ? Może nie miał ubezpieczenia i chcieli go spławić ? Możemy tak gdybać. Trzeba reformy i karać lekarzy za swoje błędy - tutaj chodzi o Życie, zdrowie ludzkie ! Chcą dobrze zarabiać ? To niech pokażą na co ich stać ! a nie jak najwięcej od kogoś a najmniej od siebie !

Veritas18.01.2019 16:51

Nie mieli czasu na pacjentów, bo delegacja vipów była w szpitalu, na czele z braćmi, którzy wszystko w Jastrzębiu załatwiają i kałużą- obywatelem prawym i sprawiedliwym...od niedawna.

do zdziwionych18.01.2019 13:57

Trudno nieść człowieka jednocześnie masując serce :))) ..głupolki .

Karetka nie jechała 10minut tylko zjawiła się po około 10minutach.
Obsługa nie siedzi w aucie i nie śledzi parkingu przed szpitalem zakładając że może ktoś zasłabnie.

Ło matko... Jak dzieciom w przedszkolu.

Pacjent18.01.2019 12:45

@Ratownik. Ale po co karetka miała przyjeżdżać pod szpital? To tak jakby przywieźć chleb do piekarni.

Ratownik18.01.2019 12:07

Do tych co mówią, że karetka przyjechala po 10min. Karetki. NIE STOJA W SZPITALU. Ponadto w JZ sa tylko 3 i mogły być na wizycie... Dobrze się krytykuje nie znając tematu?

Pokaż wszystkie opinie (32)