Życzenia Wielkanocne

Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 14°
17 stycznia 2019

Reanimacja tuż przed wejściem do szpitala

Reanimacja tuż przed wejściem do szpitala
fot. Damian Hetman / jastrzebieonline.pl

W poniedziałek, tuż przed wejściem do Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego nr 2 w Jastrzębiu reanimowano mężczyznę. Jego stan jest ciężki.

Mężczyzna zgłosił się na szpitalną izbę przyjęć skarżąc się na dolegliwości. Jak informuje WSS nr 2 wykonano mu niezbędne badania, między innymi TK, po czym został zwolniony do domu. Idąc chodnikiem przewrócił się w okolicy wejścia głównego do szpitala. Natychmiast została mu udzielona pomoc - był reanimowany. Obecnie znajduje się na oddziale intensywnej terapii i opieki medycznej WSS nr 2.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Niebezpieczna droga do prosektorium Niebezpieczna droga do prosektorium

Będzie kontrola izby przyjęć Będzie kontrola izby przyjęć

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (32)
Mieszkaniec20.01.2019 13:43

Brak słów....

Mokry Marian19.01.2019 9:42

I to się nazywa szpital ??

Seboc18.01.2019 19:31

Gdyby przytrafiło się to POlitykowi zakładam że można było by śmiało powiedzieć - Była to izba przyjęć ( kontrole NFZ, Sanepidu, Policji, Prokuratury , NIK, CBA, CBŚ , może nawet ABW) a tak dalej funkcjonuje na starych zasadach.Ile jest warta cena ludzka w rękach Lekarzy ? Może nie miał ubezpieczenia i chcieli go spławić ? Możemy tak gdybać. Trzeba reformy i karać lekarzy za swoje błędy - tutaj chodzi o Życie, zdrowie ludzkie ! Chcą dobrze zarabiać ? To niech pokażą na co ich stać ! a nie jak najwięcej od kogoś a najmniej od siebie !

Veritas18.01.2019 16:51

Nie mieli czasu na pacjentów, bo delegacja vipów była w szpitalu, na czele z braćmi, którzy wszystko w Jastrzębiu załatwiają i kałużą- obywatelem prawym i sprawiedliwym...od niedawna.

do zdziwionych18.01.2019 13:57

Trudno nieść człowieka jednocześnie masując serce :))) ..głupolki .

Karetka nie jechała 10minut tylko zjawiła się po około 10minutach.
Obsługa nie siedzi w aucie i nie śledzi parkingu przed szpitalem zakładając że może ktoś zasłabnie.

Ło matko... Jak dzieciom w przedszkolu.

Pacjent18.01.2019 12:45

@Ratownik. Ale po co karetka miała przyjeżdżać pod szpital? To tak jakby przywieźć chleb do piekarni.

Ratownik18.01.2019 12:07

Do tych co mówią, że karetka przyjechala po 10min. Karetki. NIE STOJA W SZPITALU. Ponadto w JZ sa tylko 3 i mogły być na wizycie... Dobrze się krytykuje nie znając tematu?

Pokaż wszystkie opinie (32)