Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 25°17°
Eko Okna
18 stycznia 2019

Nocne wybryki chuligańskie w bloku

Nocne wybryki chuligańskie w bloku
fot. Straż Miejska Jastrzębie

Na 3 piętrze wielorodzinnego bloku mieszkalnego w godzinach nocnych mężczyzna zakłócał porządek publiczny i rozbijał szklane butelki.

W poniedziałek ok. godz. 22.45 strażnicy miejscy patrolujący teren miasta otrzymali informację o mężczyznach zakłócających spokój na 3 piętrze wielorodzinnego bloku przy ul. Zielonej.

- Po przybyciu na miejsce strażnicy zastali trójkę mężczyzn, z których jednemu najwyraźniej nie spodobała się niezapowiedziana wizyta mundurowych, czemu postanowił dać wyraz donośnymi krzykami, kopaniem po drzwiach komórek, aż wreszcie rozbiciem o podłogę szklanej butelki - informuje jastrzębski magistrat.

Jak relacjonuje straż miejska, po podjęciu przez strażników czynności służbowych, impulsywny mężczyzna uspokoił się na tyle, że przyjął nałożone na niego dwa mandaty karne - za mające charakter chuligański zakłócanie porządku oraz za spowodowane zanieczyszczenie - obydwa w maksymalnej wysokości.

Po zakończeniu działań mężczyźni opuścili klatkę schodową.

Polub i udostępnij
Czytaj też

"Moja 74-letnia mama nie daje znaku życia" "Moja 74-letnia mama nie daje znaku życia"

Wandale niszczą miasto. Zareaguj, zaalarmuj służby Wandale niszczą miasto. Zareaguj, zaalarmuj służby

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (6)
Break ##20.01.2019 19:34

Nastała nowa moda nowi sąsiedzi wystawiają śmieci na klatkę schodową i tak sobie stoją i po 2dni czy chcą powrotu Rusów??

Do Radio teheran18.01.2019 14:55

To widać po tobie. Jesteś przykładem zdziczenia.
Masz o sobie wygórowane zdanie, bo nie reprezentujesz niczego błyskotliwego i inteligentnego. Nadałbyś się na sekretarza niezbyt mądrego sołtysa. A takich bardzo trudno spotkać.

do mowicz adam18.01.2019 9:32

bo większość na przyjaźni już siedzi na kratami

Za mała kara!18.01.2019 8:54

Czy w Jastrzębiu mieszkają tylko ludzie ciemni, nie mający sprawnych rozumów?
Turystyczna 8. Tam mieszkają jacyś śmieciarze. Wyrzucają za balkon śmieci i nic sobie nie robią proszenie ich o sprzątnięcie. Mieszkańcy chcą ich eksmisji. Mogą wskazać kto wyrzuca śmieci. Administracja nie reaguje, twierdząc, że nic nie może. Mieszkańcy bloku na Zielonej ma ten sam problem. Podobnie na Szkolnej.
Co to za miasto?

Radio Teheran18.01.2019 8:33

Miasto dziczeje.

mowicz adam18.01.2019 7:14

a na przyjaźni cisza...