Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 10°
18 stycznia 2019

Modlitwa za śp. Pawła Adamowicza. Kolęda w cieniu tragedii

Modlitwa za śp. Pawła Adamowicza. Kolęda w cieniu tragedii
fot. pixabay

W sobotę żałoba narodowa w całym kraju. Na ten dzień grupa CARRANTUOHILL  zaplanowała koncert kolędowy. Życie spowodowało, że będzie to koncert w cieniu wielkiej tragedii.

- Z uwagi na przypadającą w dniu koncertu żałobę narodową, godzina rozpoczęcia naszego wspólnego kolędowania delikatnie się przesunie. Początek koncertu po mszy świętej poprzedzi wspólna modlitwa różańcowa za duszę śp. Prezydenta Gdańska - napisał zespół CARRANTUOHILL

W sobotę w parafii pw. Świętego Brata Alberta (ul. Wielkopolska) odbędzie się koncert zespołu CARRANTUOHILL, który wspólnie z chórem kameralnym AF Music pod batutą Andrzeja Marcińca opracował niespotykany dotąd program artystyczny, gdzie łączy się tradycyjną muzykę celtycką, w jej najbardziej nastrojowym brzmieniu, z wokalnymi utworami okresu adwentowo-kolędowego.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Jastrzębianie podziękowali Owsiakowi Jastrzębianie podziękowali Owsiakowi

Jastrzębianie podziękują Jurkowi Owsiakowi Jastrzębianie podziękują Jurkowi Owsiakowi

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (27)
WOŚP do końca świata21.01.2019 20:14

No i mamy. To jest skutek działań tego rządu, PiS, TVPis. tak się kończy wyzywanie opozycji, która walczy z łamaniem konstytucji i demokracji, wyzywając ludzi od ''ubeków, komunistów, złodziei, upiorów ubeckich'' etc. Jeszcze raz, czyje to słowa? To są określenia które non stop padają ze strony PiS, ich mediów, ich ''ekspertów'', ich środowiska. Oni zrobili prawdziwą ruinę z tego kraju - ze społeczeństwa i w każdej dziedzinie, której się dotknęli.

Pingu21.01.2019 7:42

O zmarłym dobrze lub wcale w przypadku Adamowicza trzeba uczciwie wybrać drugą opcję bo za życia to on święty nie byl więc niech niektórzy nie tworzą fałszywej historii.

Seboc20.01.2019 23:00

Wystarczy założyć konto na:

https://zip.nfz.gov.pl/ap-portal/user/menu/open@info?view=001 

i macie państwo czarno na białym ile pieniędzy przekazuje NFZ za nasze leczenie. A tym ciągle mało i mało !!
To się stało już nudne.

Seboc20.01.2019 22:53

Robią z gościa bohatera, niech Jastrzębie się zajmie swoimi problemami np WSS nr 2 !! Wtedy będziemy mogli coś więcej zrobić a nie tylko płacić i płakać ! Za pobyt w szpitalu przy dobie za 900 zł którą płaci NFZ brakuje wiecznie pieniędzy. To gdzie jest KASA ? w sumie 95% Lekarzy ma swoje domy. I tak im mało !

gość20.01.2019 22:33

Czy nie różne opinie były o tym człowieku?

TPW20.01.2019 22:29

Istna komuna! Wykorzystują media do prania mózgów, cała Polska opłakuje jednego człowieka! A co z dziewczynami z escape. Opanujmy się!

Gość120.01.2019 21:38

Kampania do europarlamentu trwa!!!

Pokaż wszystkie opinie (27)