Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 10°
Michał Woś
19 stycznia 2019

Jurek Owsiak będzie nadal prezesem WOŚP

Jurek Owsiak będzie nadal prezesem WOŚP
fot. WOŚP / Lucyna Lewandowska

Jerzy Owsiak poinformował, zaraz po sobotnich uroczystościach pogrzebowych zamordowanego prezydenta Pawła Adamowicza, że zmienił swoją decyzję w kwestii rezygnacji z funkcji prezesa WOŚP.

Jerzy Owsiak zostaje w Wielkiej Orkiestrze Świątecznej Pomocy na stanowisku prezesa Zarządu Fundacji. Decyzję na ten temat ogłosił po mszy pogrzebowej w intencji zamordowanego prezydenta Gdańska Pawła Adamowicza. 

Jerzy Owsiak w bardzo osobistej wypowiedzi, kierowanej do zamordowanego prezydenta, mówił, że dziękuję mu za wieloletnie zaangażowanie na rzecz orkiestry. Podkreślał, że w ciągu ostatnich dni doznał wiele dobra od ludzi z całej Polski. Postanowił, że „zabiera się za robotę i będzie prezesem Fundacji WOŚP”. Obiecał, że orkiestra będzie grała „do końca świata i o jeden dzień dłużej”.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Jastrzębianie podziękowali Owsiakowi Jastrzębianie podziękowali Owsiakowi

Jastrzębianie podziękują Jurkowi Owsiakowi Jastrzębianie podziękują Jurkowi Owsiakowi

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (28)
max do kolina22.01.2019 13:03

Nie chcą podawać swoich idoli bo mają tylko dwóch i wstydzą się za nich .
Pierwszy(śpioch) z Nowogrodzkiej,a drugi z Torunia(żabka kum kum).
TVP INFO to ich ulubiona rozrywka.

zły21.01.2019 8:54

nie ma sensu się tu męczyć na forum z wydrenowanymi mózgami lemingów, wystarczy nie dawać haraczu Owsiakowi.

kolina do szczepionkowy20.01.2019 22:21

Tak myślałem.:) nie chcesz żeby gnojono twoje autorytety tak samo jak ty gnoisz Jerzego ? Rozumiem cię bardzo dobrze. :)

A jeśli mowa o mediach to... sory, ale Kurski bardzo sprawnie zamienia wam głowy na beczki do kiszenia kapusty.

szczepionkowy faszyzm20.01.2019 20:48

kolina, mam swoje autorytety. i zgadłaś: nie wymienię ich, dlaczego? Bo stado lewackich wyznawców Owsiaka by je po prostu po chamsku zjechała. Znają ich tylko z dużych przekaziorów (które prawie non stop łżą).
A Owsiak nie powinien być idolem nikogo. To malowany autorytet. Jak byłem młody (i głupi), też się dałem nabrać na "sie ma" i "róbta co chceta" (na szczęście nie marzłem dla tego pseudo-idola). Dorosłem, trochę się o nim dowiedziałem i z niedowierzaniem patrzę na dorosłych ludzi, którzy (pomimo dostępnych faktów) nadal chcą żyć w malowanej przez tafałeny rzeczywistości... Media Wam w większości mówią, co macie o kim myśleć i jak mówić. To jest dla człowieka zorientowanego (mniejszość społeczeństwa) strasznie irytujące.
I niech zbuduje szpital, w którym będą jego sprzęty, i niech się tam leczą tylko lewaki i wrzucający do puszek. Zdrowia życzę...

max do Jakub R.20.01.2019 16:08

NAPISAŁEŚ:
"Owsik - jeden chory z nienawiści, mały , podły i tchórzliwy człowieczek jest twoim idolem?
Pewnie jeszcze wierzysz w zamach smoleński ?
Gratuluję wyboru"

Słowo Owsik użyłeś celowo bo zapewne sam jesteś tchórzem i boisz się odpowiedzialności za słowa.Obrażać potrafisz,nie masz klasy panie R.

fd20.01.2019 15:52

No pewnie ze ebdzie a co innego potrafi robic?

Mieszkaniec20.01.2019 13:40

Przecież to było w 100% pewne że jego niby odejście to tylko zrobienie szumu medialnego,nic więcej.

Pokaż wszystkie opinie (28)