Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 6°
22 stycznia 2019

Zniszczył samochód na parkingu

Zniszczył samochód na parkingu
fot. Damian Hetman / jastrzebieonline.pl

O tym jak zgubne są skutki jazdy pod wpływem alkoholu, przekonał się 50-letni mieszkaniec Jastrzębia. Mężczyzna będąc pod wpływem alkoholu wsiadł „za kółko”, spowodowała kolizję i uciekł.

 Badanie na alkomacie wykazało w jego organizmie ponad promil alkoholu. Mężczyzna został zatrzymany dzięki zdecydowanej reakcji mieszkanki Jastrzębia, która zadzwoniła pod numer alarmowy i zawiadomiła o wszystkim Policję.

Do zdarzenia doszło w sobotę na parkingu przy ulicy Małopolskiej. Wówczas jastrzębianka zawiadomiła pracownika Wojewódzkiego Centrum Powiadamiania Ratunkowego o kierowcy, który uderzył w jej zaparkowany pojazd, a następnie pieszo oddalił się z miejsca zdarzenia.

- Nieodpowiedzialny kierowca opla został zatrzymany przez policjantów z jastrzębskiej drogówki. Okazało się, że 50-latek był pod wpływem alkoholu. Badanie stanu trzeźwości wykazało w organizmie mieszkańca Jastrzębia ponad promil alkoholu. Teraz o jego dalszym losie zadecyduje prokurator i sąd - mówi mł. asp. Bogusława Kobeszko z Komendy Miejskiej Policji w Jastrzębiu-Zdroju.

 

Polub i udostępnij
Czytaj też

Policjanci przeprowadzą kontrole Policjanci przeprowadzą kontrole

Mężczyzna został potrącony na pasach Mężczyzna został potrącony na pasach

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (5)
//..//..22.01.2019 11:27

Tylko Sędzia pokoju rozwiąże te problemy natychmiastowa rozprawa i kara .

Seboc22.01.2019 10:51

Tak dlugo palowac go na komendzie az alkomat pokaze dopuszczalne 0,20 promila

do ...//...22.01.2019 10:04

O czym tu decydować. Wiadomo co zrobił, są dowody i wiadomo jaka jest za to kara. Nie może być zmieniona, zmniejszona, darowana. Musi być taka, aby sam oskarżony ją odczuł. Nie rodzina.

do ...//...22.01.2019 8:19

Daj sobie już siana z tym ''sędzią pokoju'' , napisz do ministra Ziobry a nie powielaj jednych i tych samych bzdur pod każdym artykułem jednocześnie.

...//...22.01.2019 7:29

I znowu Sędzia pokoju by się sprawdzil ,a tak będzie czekał na rozprawę ze dwa lata.