Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 12°12°
22 stycznia 2019

Zniszczył samochód na parkingu

Zniszczył samochód na parkingu
fot. Damian Hetman / jastrzebieonline.pl

O tym jak zgubne są skutki jazdy pod wpływem alkoholu, przekonał się 50-letni mieszkaniec Jastrzębia. Mężczyzna będąc pod wpływem alkoholu wsiadł „za kółko”, spowodowała kolizję i uciekł.

 Badanie na alkomacie wykazało w jego organizmie ponad promil alkoholu. Mężczyzna został zatrzymany dzięki zdecydowanej reakcji mieszkanki Jastrzębia, która zadzwoniła pod numer alarmowy i zawiadomiła o wszystkim Policję.

Do zdarzenia doszło w sobotę na parkingu przy ulicy Małopolskiej. Wówczas jastrzębianka zawiadomiła pracownika Wojewódzkiego Centrum Powiadamiania Ratunkowego o kierowcy, który uderzył w jej zaparkowany pojazd, a następnie pieszo oddalił się z miejsca zdarzenia.

- Nieodpowiedzialny kierowca opla został zatrzymany przez policjantów z jastrzębskiej drogówki. Okazało się, że 50-latek był pod wpływem alkoholu. Badanie stanu trzeźwości wykazało w organizmie mieszkańca Jastrzębia ponad promil alkoholu. Teraz o jego dalszym losie zadecyduje prokurator i sąd - mówi mł. asp. Bogusława Kobeszko z Komendy Miejskiej Policji w Jastrzębiu-Zdroju.

 

Polub i udostępnij
Czytaj też

Rzucił podejrzenie na syna i wezwał policję Rzucił podejrzenie na syna i wezwał policję

Wpadł w ręce policjantów... na balkonie Wpadł w ręce policjantów... na balkonie

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (5)
//..//..22.01.2019 11:27

Tylko Sędzia pokoju rozwiąże te problemy natychmiastowa rozprawa i kara .

Seboc22.01.2019 10:51

Tak dlugo palowac go na komendzie az alkomat pokaze dopuszczalne 0,20 promila

do ...//...22.01.2019 10:04

O czym tu decydować. Wiadomo co zrobił, są dowody i wiadomo jaka jest za to kara. Nie może być zmieniona, zmniejszona, darowana. Musi być taka, aby sam oskarżony ją odczuł. Nie rodzina.

do ...//...22.01.2019 8:19

Daj sobie już siana z tym ''sędzią pokoju'' , napisz do ministra Ziobry a nie powielaj jednych i tych samych bzdur pod każdym artykułem jednocześnie.

...//...22.01.2019 7:29

I znowu Sędzia pokoju by się sprawdzil ,a tak będzie czekał na rozprawę ze dwa lata.