Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 10°
22 stycznia 2019

Wyszła z domu i nie wróciła

Wyszła z domu i nie wróciła
fot. Policja.pl

Jastrzębscy policjanci poszukują zaginionej Beaty S. Kobieta po raz ostatni była widziana 08.01.2019 roku

Z dotychczasowych ustaleń wynika, że zaginiona w dniu 8 stycznia 2019 roku wyszła z miejsca zamieszkania w Jastrzębiu-Zdroju przy ul. Profesora Rudolfa Ranoszka. Do chwili obecnej nie powróciła do miejsca zamieszkania, jak również nie nawiązała kontaktu z bliskimi.

RYSOPIS: 170 cm wzrostu, sylwetka otyła, włosy do ramion koloru blond, oczy niebieskie, nos prosty, brak uzębienia z przodu w górnej szczęce, kolorowy tatuaż na plecach. WIEK: 34 lata. UBIÓR: brak informacji.

Wszystkie osoby, które mogą pomóc w ustaleniu miejsca pobytu zaginionej proszone są o kontakt z dyżurnym Komendy Miejskiej Policji w Jastrzębiu-Zdroju pod numerem telefonu 32 478 72 55, wydziałem kryminalnym KMP w Jastrzębiu-Zdroju osobiście, mailowo: kryminalny@jastrzebie.ka.policja.gov.pl lub telefonicznie: 32 4787389.

Policja poinformowała o odnalezieniu poszukiwanej. 

Polub i udostępnij
Czytaj też

Utrudnienia w ruchu - Rajd Śląska Utrudnienia w ruchu - Rajd Śląska

27-latek powiesił się na huśtawce 27-latek powiesił się na huśtawce

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (1)
piston,niusiek i romek22.01.2019 18:17

wygonilla męza z domu 2 razy teraz był odwet to ja zaje?