Życzenia Wielkanocne

Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 14°
25 stycznia 2019

Zmodernizowano Odział Nefrologiczno-Wewnętrzny, koszt 1 mln zł

Zmodernizowano Odział Nefrologiczno-Wewnętrzny, koszt 1 mln zł
fot. WSS2

Po 4 miesiącach intensywnych prac remontowych Oddział Nefrologiczno-Wewnętrzny Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego Nr 2 w Jastrzębiu-Zdroju wygląda jak nowy.

Modernizacja oddziału była możliwa dzięki pozyskanym zewnętrznym środkom finansowym.

- Przebudowano pomieszczenia przeznaczone dla pacjentów - 3 łóżkową salę chorych z węzłem sanitarnym, salę chorych 4 łóżkową dla osób wymagających wzmożonego nadzoru oraz dwie sale chorych 5 łóżkowe. Wyremontowano także korytarz oddziału, dyżurkę lekarską oraz punkt pielęgniarski. Pomieszczenia oddziału dostosowano do osób niepełnosprawnych.  Stworzono nowe, komfortowe warunki pobytu dla pacjentów - informuje Wojewódzki Szpital Specjalistyczny nr 2 w Jastrzębiu-Zdroju.

Wartość całej inwestycji to ponad 1,13 mln zł, z czego 405 509 zł pochodzi z dotacji celowej z budżetu województwa śląskiego, natomiast 700 000 są to środki z budżetu państwa.

 

Polub i udostępnij
Czytaj też

Niebezpieczna droga do prosektorium Niebezpieczna droga do prosektorium

Będzie kontrola izby przyjęć Będzie kontrola izby przyjęć

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (8)
Do hawk i byk26.01.2019 13:17

Niestety ale krwiodawstwo nie jest nasze miejskie tylko z Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Raciborzu.. A ci na naszej krwi niezły interes kręcą więc niech to wyremontują za swoje pieniądze czyli nasza krew. Swoją droga wole jeździć do Wodzisławia,Rybnika czy Pszczyny. Warunki stokroć lepsze a obsługa no nie wiem mają jakieś zamiłowanie do tego. Ta w Jastrzębiu mam wrażenie że pracują za karę i muszą dopłacać do roboty? Takie ich zachowanie.

byk25.01.2019 21:52

do hawk. Pani dyrektor oddał na Krasickiego w szpitalu ruine Krwiodawstwu gdzie potrzeba chyba z 250 tys na remont a pieniedzy nie ma wiec krwiodawstwo jak ma istniec. Ludzie róbmy cos, bo nam zamkna krwiodawstwo

Gość25.01.2019 19:26

Pani dyrektor załatwiła a nijaki m sobie zasługi dopisuje. Może się zatrudni i weźmie wreszcie do roboty.

mysz25.01.2019 16:28

dzięki Pani Dyrektor.To pani zasługa.Na innym portalu juz zasługi sobie przypisał pewien poseł.

hawk25.01.2019 16:24

a jak tam z krwiodawstwem w Jbiu? tym nikt sie nie interesuje

Gość25.01.2019 12:27

To zasługa przede wzystkim radnych wojewódzkich i ministra zdrowia.

Adam25.01.2019 9:17

To zasługa poprzedniej P. dyrektor i chwała jej za to teraz czekam co wniesie nowy P.dyrektor.

Pokaż wszystkie opinie (8)