Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 22°18°
25 stycznia 2019

Śmierć nastąpiła przez płonące świeczki

Śmierć nastąpiła przez płonące świeczki
fot. PSP

W piątek nad ranem doszło do tragicznego zdarzenia w jednym z domów jednorodzinnych. Znaleziono tam martwego 48-latka.

Wszystko wskazuje na to, że śmierć mężczyzny spowodowały pozostawione palące się świeczki, od których zajęły się śmieci znajdujące się w pokoju. Wywołało to duże ilości dymu, w którym znajdował się śmiertelny czad. 

- Mimo podjętej przez przybyłych na miejsce strażaków akcji reanimacyjnej, mężczyzny nie udało się uratować - poinformował kpt. łukasz Cepiel, z Państwowej Straży Pożarnej w Jastrzębiu-Zdroju. 

Jak informuje mł.asp. Bogusława Kobeszko, oficer prasowy Komendy Miejskiej Policji w Jastrzębiu-Zdroju, prokurator zarządził sekcję zwłok mężczyzny, po której będą znane przyczyny śmierci.

Polub i udostępnij
Mali Giganci
Czytaj też

Dymy nad miastem. To płonęły tereny poprzemysłowe Dymy nad miastem. To płonęły tereny poprzemysłowe

Pożar na stacji paliw Pożar na stacji paliw

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (2)
Gość26.01.2019 13:19

Wieczny Odpoczynek.


Że bezdomny prawdopodobnie to nikt nic nie napisze? Mądrale. Taki sam człowiek jak każdy inny tylko przez los bardziej pokarany.

Modek26.01.2019 10:59

Ile życia przed nim. Straszne to. Wieczny odpoczynek......