Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 13°
28 stycznia 2019

Zderzenie trzech pojazdów na al. Piłsudskiego

Zderzenie trzech pojazdów na al. Piłsudskiego
fot. Jastrzębifot. Jastrze-Zdrój - Informacje Drogowe 24H / facebook.com

W sobotę przed południem doszło do groźnie wyglądającego zdarzenia drogowego na al. Piłsudskiego. Jedną z przyczyn były trudne warunki drogowe. 

Na skrzyżowaniu al. Piłsudskiego z ul. Warszawską i ul. Mazowiecką doszło do zderzenia trzech samochodów osobowych. Na miejsce natychmiast przyjechała policja, ratownictwo medyczne oraz straż pożarna.

Przez pewien czas nie było możliwości przejazdu z ul. Warszawskiej w Mazowiecką i odwrotnie, zablokowany był również lewy pas w kierunku al. Jana Pawła II oraz prawoskręt z ul. Warszawskiej.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Bazgrał po ścianach  i zatrzymał go policjant Bazgrał po ścianach i zatrzymał go policjant

W kopalni JSW strop zawalił się na górników W kopalni JSW strop zawalił się na górników

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (9)
Driver28.01.2019 18:36

Jak ja lubię mistrzów kierownicy i intelektu którzy po 3 literkach na kawałku dziadowskiej blachy określają czyjeś umiejetnosci. Zapraszam każdego z tych co to SCI SWD SPS itd. jadą na wycieczkę do większego miasta tam i wam na SJZ trafiają się takie babole że klękajcie narody. Każdy mądry na własnym grajdole ale jak jazda na pamięć się kończy zaczyna się cyrk

Walus 28.01.2019 17:08

No a wy SCI to swiete krowy pozdrawiam

Do komentujących28.01.2019 11:59

Nie wyobrażam was sobie gdyby tak pewnej nocy złomiarze się zmobilizowali i zutylizowali w skupie złomu wszystkie znaki drogowe.
Jesteście mądrzy jak wami ktoś kieruje sami od siebie kompletnie NIC!

byk28.01.2019 9:42

Jeżdżą jak ofermy z komóórkami przy uchu i kierują jedna reka lub piszą albo czytają esemsey. Na głupote nie ma rady tylko po kieszeni takich. Jak widzę kiedy jade i ktos czyta w aucie esemesa, to mam ochotę się zatrzymac i strzelić takiej/takiemu w pusty łeb.

neo28.01.2019 9:02

warunki były dobre.Przejezdzałem rano przez te skrzyżowanie,wyłączona była sygnalizacja. i przez takie skrzyżowanie przejezdzająć nalezało zachować szczególną ostrożność.

Aaa28.01.2019 8:03

Sygnalizacja świetlna była niesprawna. Dlatego doszło do kolizji.

Gryzli28.01.2019 8:00

SWD więcej pisał nie będę byłoby zbyt wulgarnie . .

Pokaż wszystkie opinie (9)