Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 24°17°
28 stycznia 2019

Jastrzębianie podziękowali Owsiakowi

Jastrzębianie podziękowali Owsiakowi
fot. Organizatorzy

Mimo niesprzyjającej aury w niedzielę o godzinie 17:00 grupa jastrzębian podziękowała Jerzemu Owsiakowi za to, że nadal kieruje Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy.

- Organizatorzy są bardzo wdzięczni mieszkańcom Jastrzębia, że przybyli na naszego zgromadzenie mimo wszystko w miłej i sympatycznej atmosferze wszyscy bawili sie doskonale.  Patrycja Jurczak rozgorzała atmosferę i zaprosiła dzieci na scenę żeby potańczyć, nawet dorośli się przyłączyli. Zostały rozdane baloniki, z których wszyscy utworzyliśmy razem serduszko i zaśpiewaliśmy sto lat. Pokazaliśmy, że dobro zawsze zwycięża i że są dobrzy ludzie w naszym mieście, którzy wspierają takie akcje - mówi Anna Trawińska, jedna z organizatorek.

Na apel organizatorów odpowiedziało kilkudziesięciu mieszańców Jastrzębia. Jednak, jak mówią inicjatorzy spotkania, liczy się idea i chęć wsparcia dla Jerzego Owsiaka i przedsięwzięcia charytatywnego, którym kieruje.

Przypomnijmy, że Jerzy Owsiak na wieść o śmierci prezydenta Pawła Adamowicza, zamordowanego podczas finału WOŚP w Gdańsku, zrezygnował z dalszego kierowania zarządem fundacji. Postanowił jednak zmienić swoją decyzje, na skutek próśb, które otrzymał od ludzi z całej Polski, w tym od wdowy po zmarłym prezydencie.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Jastrzębianie podziękują Jurkowi Owsiakowi Jastrzębianie podziękują Jurkowi Owsiakowi

"Korfanty" przeciwko przemocy. "Nie" dla hejtu! "Korfanty" przeciwko przemocy. "Nie" dla hejtu!

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (36)
max31.01.2019 14:51

Brawo jastrzębianie.Ja nie mogłem być z Wami osobiście,ale wspieram WOŚP I Jurka.Nieprzejmujcie się paplaniną ludzi dewelopera.
Po co mieć konto w banku jak można mieć cały bank.

dysydent31.01.2019 13:14

Powinniście chociarz twarze pozamazywać na tym zdjęciu. Wszyscy się z nich teraz śmieją w pracy, w szkole.

max31.01.2019 7:12

A czy te dzieciaki w wózkach tez popierały Owsiaka czy tylko rodzice je przywieżli dla frekwencji? żałosne przedstawienie!!!

Czinks31.01.2019 6:18

Kim jest Jurek Owsiak polecam ten film jest na youtubie

Janusz Nosacz do 11:5030.01.2019 2:52

Ale się wystraszyłem buhahha prawie ob****** się ze strachu hahah

Rfafifafafarara29.01.2019 19:38

Niezła menażeria piśackich troli tu się wylęgła
Hau , hau, hau

gość29.01.2019 18:12

Jak Jastrzebianie podziękowali rodzinom górników którzy zginęli ostatnio w Czechach, w kopalni Zofiówka czy ostatnio w ogóle na wszystkich kopalniach a nawwt na drogach. Gdańsk widzi pod lasem, a nie robi tego co ma pod nosem!

Pokaż wszystkie opinie (36)