Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 0°°
28 stycznia 2019

Jastrzębianie podziękowali Owsiakowi

Jastrzębianie podziękowali Owsiakowi
fot. Organizatorzy

Mimo niesprzyjającej aury w niedzielę o godzinie 17:00 grupa jastrzębian podziękowała Jerzemu Owsiakowi za to, że nadal kieruje Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy.

- Organizatorzy są bardzo wdzięczni mieszkańcom Jastrzębia, że przybyli na naszego zgromadzenie mimo wszystko w miłej i sympatycznej atmosferze wszyscy bawili sie doskonale.  Patrycja Jurczak rozgorzała atmosferę i zaprosiła dzieci na scenę żeby potańczyć, nawet dorośli się przyłączyli. Zostały rozdane baloniki, z których wszyscy utworzyliśmy razem serduszko i zaśpiewaliśmy sto lat. Pokazaliśmy, że dobro zawsze zwycięża i że są dobrzy ludzie w naszym mieście, którzy wspierają takie akcje - mówi Anna Trawińska, jedna z organizatorek.

Na apel organizatorów odpowiedziało kilkudziesięciu mieszańców Jastrzębia. Jednak, jak mówią inicjatorzy spotkania, liczy się idea i chęć wsparcia dla Jerzego Owsiaka i przedsięwzięcia charytatywnego, którym kieruje.

Przypomnijmy, że Jerzy Owsiak na wieść o śmierci prezydenta Pawła Adamowicza, zamordowanego podczas finału WOŚP w Gdańsku, zrezygnował z dalszego kierowania zarządem fundacji. Postanowił jednak zmienić swoją decyzje, na skutek próśb, które otrzymał od ludzi z całej Polski, w tym od wdowy po zmarłym prezydencie.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Zamordowano go rok temu. Jastrzębie pamięta [video] Zamordowano go rok temu. Jastrzębie pamięta [video]

WOŚP: "Wszystko idzie na zakup sprzętu". Video z finału WOŚP: "Wszystko idzie na zakup sprzętu". Video z finału

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (37)
inzynier BOLEK18.10.2019 10:33

Lemingi Jastrzebskie

max31.01.2019 14:51

Brawo jastrzębianie.Ja nie mogłem być z Wami osobiście,ale wspieram WOŚP I Jurka.Nieprzejmujcie się paplaniną ludzi dewelopera.
Po co mieć konto w banku jak można mieć cały bank.

dysydent31.01.2019 13:14

Powinniście chociarz twarze pozamazywać na tym zdjęciu. Wszyscy się z nich teraz śmieją w pracy, w szkole.

max31.01.2019 7:12

A czy te dzieciaki w wózkach tez popierały Owsiaka czy tylko rodzice je przywieżli dla frekwencji? żałosne przedstawienie!!!

Czinks31.01.2019 6:18

Kim jest Jurek Owsiak polecam ten film jest na youtubie

Janusz Nosacz do 11:5030.01.2019 2:52

Ale się wystraszyłem buhahha prawie ob****** się ze strachu hahah

Rfafifafafarara29.01.2019 19:38

Niezła menażeria piśackich troli tu się wylęgła
Hau , hau, hau

gość29.01.2019 18:12

Jak Jastrzebianie podziękowali rodzinom górników którzy zginęli ostatnio w Czechach, w kopalni Zofiówka czy ostatnio w ogóle na wszystkich kopalniach a nawwt na drogach. Gdańsk widzi pod lasem, a nie robi tego co ma pod nosem!

zły29.01.2019 14:53

Krótko: wośp - ok; owsiak - nie, nie i jeszcze raz nie. Dostęp do wiedzy o nim nie jest jakoś ograniczony...
No chyba że to post-komuszki tak stoją, to rozumiem...

Exterminator29.01.2019 14:21

Przypominam,Wasz guru popiera czarny protest, tu zabija tam ratuje zmienia zdanie se co chwila. Taki owsik ma charakter, hajs się zgadza drzwi otwarte. Spróbuj tylko coś powiedzieć zjedzą Cię i pójdziesz siedzieć. Dupa cicho wszyscy japa Jurek wrócił ...koniec świata :)

Pokaż wszystkie opinie (37)