Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 17°16°
29 stycznia 2019

Kolejny oddział pediatryczny będzie zamknięty

Kolejny oddział pediatryczny będzie zamknięty
fot. pixabay

W Jastrzębiu szpitalny oddział pediatryczny nie przyjmuje małych pacjentów od 1 kwietnia 2018 roku do teraz. Kolejny oddział dla dzieci w regionie podzieli jego los.

Po zamknięciu Oddziału Pediatrycznego Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego nr 2 w Jastrzębiu mieszkańcy pomocy ambulatoryjnej dla swoich pociech szukali m.in. w Rybniku oraz Cieszynie. Trzeba przygotować się na to, że w dniach 16 lutego do 15 maja Szpital Śląski w Cieszynie zawiesi działanie oddziału chirurgii dziecięcej. Spowoduje to, że jeszcze więcej pacjentów, już nie tylko z naszego miasta, będzie poszukiwało placówki, w której możliwa będzie hospitalizacja. Powód zawieszenia pracy tego oddziału w jest podobny, jak w Jastrzębiu - brak personelu medycznego.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Rusza oddział pediatryczny w jastrzębskim szpitalu Rusza oddział pediatryczny w jastrzębskim szpitalu

Izba przyjęć, czyli na skróty do specjalisty? Izba przyjęć, czyli na skróty do specjalisty?

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (13)
zły30.01.2019 8:39

To nie wina pisuarów, tylko pozwalanie opuszczania miejsc pracy przez lekarzy (wyuczonych za nasze pieniądze). Powinni to odpracować ileś lat, a dopiero potem iść w prywatę lub na zachód. Ale to głos wołającego na pustyni...

Gość29.01.2019 21:03

Dobra zmiana, jeszcze chwilę i PiS pozamyka wszystkie szpitale, zostawią tylko dla siebie - czyli dla nomenklatury

organista29.01.2019 17:21

Rybnicki szpital nawet nie nadaje się, aby leczyć mojego chomika, a co dopiero dziecko. No i jeszcze te "świerze" rybnickie powietrze, słynne na cały świat.

Do Gość Dziś o 12:3729.01.2019 14:56

Widzisz pieprzysz 3 po 3. I zielonego pojęcia nie masz o ordynacji wyborczej. Matusiak jest zawsze na pozycji nr2 w regionie na nr1 Pani ... I zawsze w regionie wejdzie minimum 3 kandydatów z tej partii. więc Pani, Matusiak i 3 ma pewne korytko.

Seboc29.01.2019 13:48

Jak do Rybnika to jedynie wariatkowo. Polecam, mila i fachowa obsluga.

Zofia K.29.01.2019 12:45

Dlaczego Jastrzebie jest marginalizowane w wielu kwestiach. Kilkanaście lat temu nasz pedriatyczny na Krasickiego był jednym z lepszych w południowej Polsce. Ten smieszny w Rybniku nie dorastał nam do pięt, a mimo to nasz zlikwidowano a zostawiono umieralnię w Rybniku. Nigdy nie pozwolę, aby moje dziecko trafiło do Rybnika.

Gość29.01.2019 12:37

I temu panu na jesieni podziękujemy.Tak panie pośle Matusiak.

Pokaż wszystkie opinie (13)