Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 17°16°
31 stycznia 2019

Pożar w kuchni - płonący olej poparzył lokatora

Pożar w kuchni - płonący olej poparzył lokatora
fot. Damian Hetman / jastrzebieonline.pl

To mogło skończyć się tragicznie. Lokatorzy zapomnieli o tym, że pozostawili na  piecu garnek z potrawą. Później pojęli walkę z ogniem, co skończyło się poparzeniami.

Dwie osoby w wieku 30 i 80 lat zostały poszkodowane w wyniku dzisiejszego nocnego pożaru w bloku przy ul. Poprzecznej, w dzielnicy Zdrój.

Jak informuje Państwowa Straż Pożarna, na miejsce wysłano cztery zastępy strażackie. Ugaszono pożar, a następnie zabezpieczono miejsce zdarzenia i udzielono pomocy poszkodowanym. Jeden z nich miał poparzone kończyny dolne, na które wylał się płonący olej. Po oddymieniu ewakuowano lokatorów z zagrożonej klatki schodowej. Na szczęście pomoc przybyła na czas i nie doszło do tragicznych wydarzeń.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Mundurowi wyważyli drzwi, aby ratować niepełnosprawnego Mundurowi wyważyli drzwi, aby ratować niepełnosprawnego

Fałszywy alarm na alei Piłsudskiego Fałszywy alarm na alei Piłsudskiego

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (4)
eee31.01.2019 23:07

PS Efekt takiego wyskakującego z gara płonącego oleju jest lepszy niż te fajerwerki, które wam zapodaje UM :D Ale nie polecam próbować, już lepiej puszki po dezodorantach wsadzić do ogniska, też jest fajnie, ale bezpieczniej.

eee31.01.2019 23:04

haha, domyślam się jak to wyglądało, postawili olej i on się tak nagrzał, że się zapalił w garnku. No i któryś z nich zapewne inteligentnie nalał tam wodę. I olej wyskoczył z gara na sufit, na ściany i na podłogę.
Wiem, ze jestem głupi, ale jako dzieciak też to zrobiłem, nalałem wodę do palącego się w garnku oleju, spaliłem sufit i tapetę na ścianie w ten sposób, ale sam to ugasiłem.

Jolobolo31.01.2019 17:37

Co w nocy robili na oleju hahhaha

Mokry Marian31.01.2019 16:58

Masakra a mogła być wielka tragedia - dzięki PSP