Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 25°17°
4 lutego 2019

Miejski wypad na narty. Zapisy trwają

Miejski wypad na narty. Zapisy trwają
fot. MOSiR Jastrzębie

Aura idealna do jazdy po ośnieżonych stokach. Dlatego przypominamy, że wciąż można się zapisać na XII Rodzinny Slalom w narciarstwie alpejskim i snowboardzie o puchar Prezydenta Miasta.

W ostatnią niedzielę lutego, o 11:00 na stokach wyciągu narciarskiego "Złoty Groń" w Istebnej ruszy XII edycja imprezy doskonale znanej miłośnikom szusowania po śniegu.

- Te cykliczne wydarzenie, podczas którego można spróbować swoich sił zarówno w narciarstwie alpejskim jak i w snowboardzie, przeznaczone jest dla osób, które są mieszkańcami Miasta Jastrzębie-Zdrój (zameldowane bądź uczące się i zatrudnione w Jastrzębiu-Zdroju). Zapisy juz trwają - limit zawodników to 120 osób. Zapisów można dokonywać osobiście lub za pośrednictwem osób trzecich w biurze organizacji MOSiR ul. Harcerska 14 b pokój nr 3 i 4 w godzinach 7:30-15:30 w terminie do 11.02.2019r. Szczegółowe informacje znajdują się w regulaminie imprezy REGULAMIN - informują urzędnicy.

Polub i udostępnij
Mali Giganci
Czytaj też

Mieszkańcy mogą wybrać się na narty do Istebnej. Zapisy jeszcze dzisiaj Mieszkańcy mogą wybrać się na narty do Istebnej. Zapisy jeszcze dzisiaj

W czasie świąt uważajcie na złodziei nart W czasie świąt uważajcie na złodziei nart

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (10)
Art08.02.2019 7:34

Paskudztwo te komentarze.

Jestem z Żor, to widać07.02.2019 13:57

Zapraszam wszystkich uczestników na pociąg z Żor do Wisły. Liczę, że jako mieszkaniec sąsiedniego miasta zostanę na imprezę zaproszony. Wszak wielu moich pobratyńców pracuje w Jastrzębiu, w tym i w magistracie.

Tylko pani prezydent nas wyzwoli!06.02.2019 9:28

Wybierzmy się wszyscy z Panią Prezydent na tą zdrową rywalizację himalajską! To piękna idea! Jesteśmy pełnym sercem wraz z naszą Panią Prezydent i wszyscy mieszkańcy miasta dajmy tego poparcie! Stawmy się wszyscy na stoku. Wszak nie zastapi to nam placu parkingowego przy kinie Centrum, ulubionym miejscu spotkań z mieszkańcami naszej Pani Prezydent, ale zadowolimy się tą namiastką. To najwydajniejsza prezydentura wszechczasów! Przepraszam, że łkam, ale wzruszenie odbiera mi mowę. To znaczy pisanie, bo piszę przecież.

Dżola z Opola05.02.2019 10:44

Wasza pani Hateman wie, jak się bawić. To rozrywkowa postać. Na inną działalność, mniej miedialną ale o gospodarczym wymiarze, czasu już jej nie starcza. W tej kadencji ofkors. Proponuję wybrać ją na kolejną.

mk05.02.2019 5:03

no, jeśli nie płacą podatków w Jastrzębiu, to z jakiej racji są mieszkańcami miasta i jeżdżą sobie na wyciczki, za kasę tych, którzy tu się rozliczają?

ej?04.02.2019 23:58

Jakiś błąd w tytule? To tylko wycieczka urzędników i ich rodzin za miejskie pieniądze.

Radio Teheran04.02.2019 9:40

W nawiasie pojawilo sie wyjasnienie: pracujacy w UM, staje sie automatycznie mieszkancem miasta.

Pokaż wszystkie opinie (10)