Barbórka - życzenia

Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 -1°
4 lutego 2019

Skończyły się pieniądze na wymianę kotłów i kolektorów

Skończyły się pieniądze na wymianę kotłów i kolektorów
fot. pixabay

Duże zainteresowanie mieszkańców Miasta Jastrzębie-Zdrój dotacjami na realizację przedsięwzięć z zakresu ochrony powietrza tj. na zakup i montaż: kotłów grzewczych, kolektorów słonecznych, pomp ciepła, ogniw fotowoltaicznych wyczerpała się pula środków finansowych zaplanowanych w budżecie 2019 r.

- Pozytywne rozpatrzenie wniosków, które nie zakwalifikowały się z powodu wyczerpania puli środków finansowych będzie możliwe w sytuacji uwolnienia środków już zaangażowanych, na przykład w wyniku rezygnacji beneficjentów z realizacji umów dotacyjnych już zawartych.  O kolejności rozpatrywania wniosków decyduje data wpływu do Urzędu - wyjaśnia zastępca prezydenta miasta Robert Chojecki.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Solid Sun: będą dotacje na fotowoltaikę w 2021 roku Solid Sun: będą dotacje na fotowoltaikę w 2021 roku

Kto i na jakich zasadach może skorzystać z dofinansowania na panele fotowoltaiczne? Kto i na jakich zasadach może skorzystać z dofinansowania na panele fotowoltaiczne?

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (2)
Gość04.02.2019 13:15

I tak jest co roku. Chcą walczyć ze smogiem, ale nie mają pieniędzy.

Radio Teheran04.02.2019 9:03

"pula środków finansowych zaplanowanych w budżecie 2019 r."

Ledwie jeden miesiac minal. Wypchajcie sie.