Woś

Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 17°12°
4 lutego 2019

"Jak go zabiję to się dowie!"

"Jak go zabiję to się dowie!"
fot. KMP Jastrzębie

W sobotę w godzinach wieczornych Centrum Powiadamiania Ratunkowego otrzymało zgłoszenie o awanturze domowej. W tle było słychać słowa „Jak go zabiję to się dowie”.

Na miejsce, czyli do jednego z mieszkań przy ul. Katowickiej, wysłano w trybie pilnym  policyjny patrol. Jak się okazało doszło do nieporozumienie między ojcem, a jego dorosłymi synami. Wszyscy panowie byli pod wpływem alkoholu. W obecności mundurowych doszli do porozumienia i postanowili nie kontynuować awantury. Funkcjonariusze nie stwierdzili zagrożenia zdrowia i życia uczestników sporu.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Kto odcina kotom łapki? Kto odcina kotom łapki?

Kiedy policjant może użyć kajdanek i pałki? Kiedy policjant może użyć kajdanek i pałki?

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (7)
Jolasia z Podlasia06.02.2019 6:13

A ja uważam, że takie dewiacje dzieją się TYLKO dlatego, że osoby szukające okazania poparcia dla miłościwie nam panującej pani prezydent Hetman, są zagubione. Popwinniśmy okazać inicjatywę oddolną i ogłosić zbiórkę funduszy na budowę pomnika wdzięczności dla pani Hetman. Miejsce tego postumentu powinno znajdowac się na parkingu przed kinem Centrum, ulubionym miejscu spotkań pani prezydent z mieszkańcami. Miliony jastrzębian będą mogli wspólnie się zjednoczyć podczas projektowania tego wiekopomnego dzieła w kształcie nowego logo!

mk05.02.2019 5:05

zaś "życzliwa sąsiadka" zadzwoniła, bo się nudziło?

Gość04.02.2019 14:40

Miasto depresantow i patologii. Ciągłe mszę. Intencyjny kościół na każdym.osiedlu. Brak pracy i miejsc relaksu.

Janusz Nosacz 04.02.2019 9:53

Patologia....

Radio Teheran04.02.2019 8:45

Miasto dziczeje.

.........04.02.2019 7:55

Poszło o nową partię tego tęczowego.

Gość04.02.2019 7:27

Najpewniej cała trójka jest wyznania totalna opozycja.