Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 17°16°
6 lutego 2019

Zderzenie samochodów (znowu) na Pszczyńskiej

Zderzenie samochodów (znowu) na Pszczyńskiej
fot. Jastrzębie-Zdrój - Informacje Drogowe 24h

We wtorek cztery samochody zderzyły się na ulicy Pszczyńskiej. Jeden pas ruchu, w kierunku Pawłowic był zablokowany.

Na ulicy  Pszczyńskiej, w rejonie  skrzyżowania na wysokości stacji paliw  doszło do groźnie wyglądającego zdarzenia drogowego z udziałem czterech samochodów osobowych. Według relacji świadków zdarzenia jeden z pojazdów ściął latarnię. Na miejsce przybyły dwa zastępy strażackie oraz patrol ruchu drogowego. Policjanci wyjaśniają okoliczności zdarzenia.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Zniknęła z domu mając 7 tys. zł gotówki Zniknęła z domu mając 7 tys. zł gotówki

Zderzenie motocykla z osobówką Zderzenie motocykla z osobówką

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (3)
3sty06.02.2019 17:18

Ileż to miłości i tolerancji tryska.
Pamiętam statystykę, że ok. 7% wszystkich wypadków powodują nietrzeźwi. Wynika z tego, że 93% to trzeźwe umysły powodują wypadki. Polskie zachowania bee, niemieckie cudeńka bee, wierzący bee, najmądrzejsza Jola to już nawet zna przyczynę wypadku. Zrobisz karierę, idź do polityki.

Do Jolasi06.02.2019 10:56

Pięknie ujęte. Ani jednego zbędnego słowa :)

Jolasia z Podlasia06.02.2019 6:23

Niech zgadnę, to wracająca po szychie sól naszej ziemi w pełnoletnich cudeńkach niemieckiej myśli technicznej? W dodatku sprawca nietrzeźwy i w cudeńku bez ubezpieczenia i ważnych badań technicznych? To takie polskie i katolickie zarazem, na co zreszta panuje ogólnospołeczne przyzwolenie narodowe. Alleluja!