Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 17°16°
6 lutego 2019

Uwaga na niebezpieczne drzewa

Uwaga na niebezpieczne drzewa
fot. PSP Jastrzębie

Ostatnie opady śniegu nie tylko wpłynęły na stan dróg i chodników, ale stały się zagrożeniem dla zaparkowanych pod drzewami samochodów. Na ulicy Przemysłowej drzewo nie wytrzymało ciężaru śniegu i runęło na stojące pod nim auto.

Pewnie zima nie powiedziała jeszcze ostatniego słowa. Dlatego lepiej dokładnie przyjrzeć się miejscu, gdzie zostawia się samochody. W poniedziałek jedno z drzew przygniotło znajdujące się pod nim auto.

- Rosnący przy parkingu przy ul. Przemysłowej modrzew został wyrwany z korzeniami. Drzewo przewróciło się na zaparkowany w pobliżu samochód osobowy marki Skoda. Działania zastępów polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia oraz pocięciu i usunięciu za pomocą żurawia HMF drzewa z pojazdu. Nikt nie został poszkodowany - informuje kpt. Łukasz Cepiel, oficer prasowy Państwowej Straży Pożarnej w Jastrzębiu-Zdroju.

Na ulicy Północnej konar powalił się na jezdnię. Natomiast na ulicy Traugutta dwie brzozy był pochylone nad linią wysokiego napięcia.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Zniknęła z domu mając 7 tys. zł gotówki Zniknęła z domu mając 7 tys. zł gotówki

Pustostan siedzibą bezdomnych? Interweniowała straż pożarna Pustostan siedzibą bezdomnych? Interweniowała straż pożarna

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (1)
Jolasia z Podlasia06.02.2019 6:15

Drzewa od zawsze były niebezpieczne, szczegónie te, rosnące wzdłuż dróg, ponieważ nachalnie atakują przejeżdżające tamtędy samochody. Nie raz mówiło się o ich zbiorowej wycince, ale ekologom to nie pasuje.