Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 24°17°
7 lutego 2019

Górnictwo: "Polska jest gotowa wspierać Bangladesz"

Górnictwo: "Polska jest gotowa wspierać Bangladesz"
fot. Damian Hetman / jastrzebieonline.pl

Wiceminister energii Grzegorz Tobiszewski przebywając z oficjalną delegacją w Bangladeszu zadeklarował, że „Polska jest gotowa wspierać Bangladesz w modernizacji przemysłu górniczego”.

- Nasze firmy są gotowe do realizacji dużych przedsięwzięć przemysłowych. To, co możemy zaoferować partnerom z Bangladeszu to m.in. wsparcie merytoryczne, wymianę wiedzy i doświadczeń oraz dostawy rozwiązań technologicznych, maszyn i urządzeń górniczych. Potencjał dla rozwoju naszej współpracy bilateralnej jest ogromny i powinniśmy go wykorzystać dla wzmocnienia gospodarek obu krajów - powiedział wiceminister.

Polskie firmy górnicze i okołogórnicze mogą zaoferować bengalskim partnerom kompleksową ofertę sektora węglowego obejmującą realizację studium wykonalności kopalń, ich wybudowanie i wyposażenie, transfer technologii (metoda długościanowa, czysty węgiel), rozwiązania zapewniające bezpieczeństwo pracy, szkolenia i współpracę ekspercką.

Polub i udostępnij
Mali Giganci
Czytaj też

Nadchodzi spadek cen węgla koksującego? Nadchodzi spadek cen węgla koksującego?

Po szkole jest praca w JSW Po szkole jest praca w JSW

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (13)
Matek08.02.2019 12:53

JSW i wszystko jasne, to stan umysłu

jsw08.02.2019 8:47

Nam tez UNIA podesłała swoją myśl techniczną. Dla tego mamy tak zatrute chemikaliami produkty.

Mirek08.02.2019 8:28

Wilka myśl techniczna Polski została doceniona w Bangladeszu. Jeszcze podeślijmy im naszą Polską i Śląską specjalność smog

Ja cie nie mogę 07.02.2019 14:28

Mówią że śmiech to zdrowie, tylko z czego i kogo się tu śmiać jak z osób chorych nie powinno się śmiać tylko im pomagać. Lecz w czym tu pomagać jak jedni pogrążają drugich w swych chorych planach widłami na wodzie PiSanymi, PO Bangladeszu będzie pewnie SankoBAR, a wóda i piwo będzie królować na co rocznych Gwarkach. To dzięki prawdziwym Polakom.

Kierowca bombowca07.02.2019 13:44

Sądze, że gdyby tylko desygnowani do reprezentowania naszego kraju mlekiem i miodem płynącym pojawili się na lotnisku (mam na myśli naszych smukłych, postawnych jak dęby, elyty soli tej ziemi, związkowców) to z miejsca poproszono by ich o dopłatę za nadbagaż. A potem to już jak w Misiu. O ile wrócą to ważenie i kara do każdego kilograma brakującego obywatela, według taryfikatora wykształcenia. Co oni w ogóle kończyli?

Gość07.02.2019 12:21

Kiedy zostaną wysłani przedstawiecie JSW na Bora Bora, w celu pdpisania kontraktu na dostawy piasku?

Gość07.02.2019 12:19

Równorzędni partnerzy, no może ich firmy informatyczne stoją na znacznie wyższym poziomie niż te zarządzane przez JSW.

Pokaż wszystkie opinie (13)