Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 24°17°
Poseł Gadowski Sprawozdanie
8 lutego 2019

Kibice pomagają choremu koledze. Możecie dołączyć

Kibice pomagają choremu koledze. Możecie dołączyć
fot. Klub Kibica Siatkówki Jastrzębie

Kibice Klubu Sportowego Jastrzębski Węgiel apelują o pomoc dla chorego Macka. Pieniądze zebrane podczas sobotniego meczu w całości zostaną przeznaczone na rehabilitację chłopca.

W najbliższą sobotę, przed meczem 19. kolejki PlusLigi, w meczu pomiędzy Jastrzębskim Węglem a ZAKSĄ Kędzierzyn-Koźle, w pobliżu kas biletowych hali widowiskowo-sportowej w Jastrzębiu-Zdroju odbędzie się zbiórka pieniędzy przeprowadzona przez Fundację Ogniwo z Jastrzębia-Zdroju.

Celem zbiórki po raz kolejny będzie pomoc dla Maćka Skowronka - wielkiego fana jastrzębskich siatkarzy, który pomimo swojej niepełnosprawności często dopinguje drużynę wraz z Klubem Kibica Siatkówki Jastrzębie i z werwą macha zielono-czarno-żółtą flagą.

- Maciej urodził się w 1998 roku z dziecięcym porażeniem mózgowym. Ponadto choruje na epilepsję i występują u niego niekontrolowane odruchy. Pomimo choroby Maciek jest bardzo radosnym, towarzyskim i skromnym chłopakiem. Należy również do drużyny harcerskiej. Wszystkie zebrane środki umożliwią podopiecznemu Fundacji Ogniwo udział w turnusie rehabilitacyjnym w komorze hiperbarycznej. Wspólnie możemy pomóc Maćkowi! - apeluje Klub Kibica Siatkówki Jastrzębie.

 

Polub i udostępnij
Czytaj też

Policjanci uczyli się jak ratować życie Policjanci uczyli się jak ratować życie

Miasto zdobyło 1,2 mln zł na Środowiskowy Dom Samopomocy Miasto zdobyło 1,2 mln zł na Środowiskowy Dom Samopomocy

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (2)
Ola09.02.2019 12:45

Smuteczek że tylko kibice

Lokator08.02.2019 8:21

Gest godny pochwały .