Życzenia Wielkanocne

Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 15°
8 lutego 2019

Kibice pomagają choremu koledze. Możecie dołączyć

Kibice pomagają choremu koledze. Możecie dołączyć
fot. Klub Kibica Siatkówki Jastrzębie

Kibice Klubu Sportowego Jastrzębski Węgiel apelują o pomoc dla chorego Macka. Pieniądze zebrane podczas sobotniego meczu w całości zostaną przeznaczone na rehabilitację chłopca.

W najbliższą sobotę, przed meczem 19. kolejki PlusLigi, w meczu pomiędzy Jastrzębskim Węglem a ZAKSĄ Kędzierzyn-Koźle, w pobliżu kas biletowych hali widowiskowo-sportowej w Jastrzębiu-Zdroju odbędzie się zbiórka pieniędzy przeprowadzona przez Fundację Ogniwo z Jastrzębia-Zdroju.

Celem zbiórki po raz kolejny będzie pomoc dla Maćka Skowronka - wielkiego fana jastrzębskich siatkarzy, który pomimo swojej niepełnosprawności często dopinguje drużynę wraz z Klubem Kibica Siatkówki Jastrzębie i z werwą macha zielono-czarno-żółtą flagą.

- Maciej urodził się w 1998 roku z dziecięcym porażeniem mózgowym. Ponadto choruje na epilepsję i występują u niego niekontrolowane odruchy. Pomimo choroby Maciek jest bardzo radosnym, towarzyskim i skromnym chłopakiem. Należy również do drużyny harcerskiej. Wszystkie zebrane środki umożliwią podopiecznemu Fundacji Ogniwo udział w turnusie rehabilitacyjnym w komorze hiperbarycznej. Wspólnie możemy pomóc Maćkowi! - apeluje Klub Kibica Siatkówki Jastrzębie.

 

Polub i udostępnij
Czytaj też

Na pomoc górnikowi z Jastrzębia Na pomoc górnikowi z Jastrzębia

Młodzicy Jastrzębskiego Węgla najlepsi na Śląsku Młodzicy Jastrzębskiego Węgla najlepsi na Śląsku

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (2)
Ola09.02.2019 12:45

Smuteczek że tylko kibice

Lokator08.02.2019 8:21

Gest godny pochwały .