Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 17°17°
11 lutego 2019

Strażnicy sprawdzą czy młodzież nie pije alkoholu

Strażnicy sprawdzą czy młodzież nie pije alkoholu
fot. pixabay

Ferie w województwie śląskim ruszyły na dobre. Straż Miejska będzie dbała o bezpieczeństwo dzieci i młodzieży. Jednak młodzi ludzie nie mając co liczyć na pobłażliwość w przypadku naruszenia prawa.

Strażnicy miejscy będą patrolować okolice miejsc, w których odbywają się zorganizowane zajęcia dla dzieci i młodzieży - placówki Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji oraz Miejskiego Ośrodka Kultury.

Zapowiedziano również kontrolę miejsc publicznych w godzinach wieczorowo-nocnych i zwracanie uwagi na nieletnich będących pod wpływem alkoholu. Funkcjonariusze będą ustalać źródło pochodzenia napojów wysokoprocentowych.

Zapowiedziano także patrolowanie miejsc, gdzie mogą gromadzić się młodzi ludzie.

- Klatek schodowych, piwnic, pustostanów, okolic dyskotek i pubów itp., mając na celu zapewnienie bezpieczeństwa dzieciom i młodzieży przemieszczającym się na terenie miasta, jak również zapobiegając zjawisku demoralizacji nieletnich - informuje Straż Miejska

Polub i udostępnij
Mali Giganci
Czytaj też

"Sprawdzają na bramie czy nie piłem. Łamią moje prawa" "Sprawdzają na bramie czy nie piłem. Łamią moje prawa"

Miał 2,5 promila - zatrzymali go koledzy i wezwali policję Miał 2,5 promila - zatrzymali go koledzy i wezwali policję

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (4)
gość23.02.2019 22:49

Straż miejska nie robi nic . #/4 pracowników to pracownicy biurowi, kierownicy i inni ważni inaczej. Nic ich interesuję. Nic nie robią - każdy wie i widzi!!! Kadra kierownicza urzędu i komendanci strazy to błogosławią.

On a11.02.2019 18:26

jak zgłaszałam SM źe lepki ok 13 lat palą za ogrodzeniem szkoły to tylko przytaknęli zero reakcji nie mydlijcie ludziom oczu.

Gość11.02.2019 14:46

Strażnicy tak przypadkiem nie przepracujcie się w te ferie. No i uwaga taki małolat może wam nabluzgać prosto w facjatę A potem to szwendanie się po psychologach. Bo to za ciężkie obowiązki dla was.

alek11.02.2019 12:36

A może by tak straż miejska zajęła się kontrolą źle zaparkowanych aut