Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 17°17°
11 lutego 2019

Zegar z kukułką dla policjantów zamiast samobójstwa

Zegar z kukułką dla policjantów zamiast samobójstwa

W sobotę, ok. godz.13-14, do Centrum Powiadamiania Ratunkowego zadzwoniła mieszkanka Jastrzębia z informacją, że zamierza popełnić samobójstwo.

Na miejsce, czyli do jednego z mieszkań bloku przy ul. Turystycznej wysłano policyjny patrol. Lokatorka przywitała policjantów z uśmiechem, mówiąc, że bardzo cieszy się z ich wizyty. Kobieta, będąc pod wpływem alkoholu, powiedziała, że wcale nie zamierza popełnić samobójstwa i zaofiarowała mundurowym … zegar z kukułką. Funkcjonariusze zrewanżowali się jastrzębiance i skierowali do sądu wniosek o ukaranie za nieuzasadnione wezwanie policji.

Teraz sąd zdecyduje czy taka postawa kobiety mieści się w kategoriach żartu, a może raczej głupoty, za którą przyjdzie jej słono zapłacić.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Przez problemy w pracy chciała się zabić Przez problemy w pracy chciała się zabić

47-letni mężczyzna wyskoczył z 9. piętra 47-letni mężczyzna wyskoczył z 9. piętra

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (9)
Mieszkam w polsce11.02.2019 11:04

Polaczki duraczki wpatrzeni w system prawa ,,idiotsów" amerykańskich. Jak długo jeszcze będziemy ten zacofany kraj stawiać za wzór tak długo polska mentalność nie ulegnie zmianie. Takim tokiem rozumowania można by za przykład przytoczyć koreę gdzie kary są wykonywane bardzo szybko ,stanowczo i nie trzeba nawet sądów, wystarczą stadiony

xxx11.02.2019 10:04

Dobrze ze nie chciala z nimi obcowac pluciowo. Ciekawe gdzie byl by wtedy final

Do Jestem za, a nawet przeciw Dziś o 8:1611.02.2019 9:20

A co ma samorzadność do systemu prawnego. "Gdyby amerykański wymiar sprawiedliwości działałby w takim tempie jak polski to jankesi rozpatrywali by jeszcze sprawy koniokradów z czasów dzikiego zachodu."
I to jest prawda i to jest fakt.System ma być prosty... jest zbrodnia to ma być natychmiastowa kara .I w przypadku tej pijanej kobiety nie potrzeba śledztwa prokuratury i oczekiwania na rozprawę pół roku . Sędzia pokoju załatwia taka sprawę w 20 minut i tylko natychmiastowa i dotkliwa kara zapadnie w pamięć .

Radio Teheran11.02.2019 9:02

Miasto dzicueje.

Jestem za, a nawet przeciw11.02.2019 8:16

@Profos Odwołujesz się do amierykańskiego systemu podczas, gdzie to właśnie u nas jest wzorowa samorządność?

Oko proroka11.02.2019 7:54

To dobrze że tego nie zrobiła a ten zegar to albo zmierzyła policji czas przybycia lub pokazała ze jeszcze na nianię czas

Profos11.02.2019 7:52

W amerykańskim systemie prawnym ta obywatelka zostałaby natychmiast przewieziona na komisariat osadzona w celi , spisano by protokół i po wytrzeżwieniu stanęłaby przed obliczem sedziego , gdzie otrzymałaby konkretny wyrok .Cała w sądzie trwałaby pół godziny.Gdyby amerykański wymiar sprawiedliwości działałby w takim tempie jak polski to jankesi rozpatrywali by jeszcze sprawy koniokradów z czasów dzikiego zachodu.

Pokaż wszystkie opinie (9)