Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 25°17°
Eko Okna
11 lutego 2019

Od wtorku będzie zastępcza komunikacja

Od wtorku będzie zastępcza komunikacja

Dzisiaj na jastrzębskie ulice nie wyjechało około 50 proc. autobusów. Pasażerowie mieli problemy z dojechaniem do pracy. Według zapewnień jastrzębskiego magistratu sytuacja ta ma ulec poprawie.

- Od dnia 12 lutego, to jest wtorku będzie funkcjonowała komunikacja zastępcza. Kursy autobusowe od samego rana będą dostępne na internetowym rozkładzie jazdy Międzygminnego Związku Komunikacyjnego oraz aplikacji MyBusOnline - poinformował w poniedziałek jastrzębski magistrat. 

Polub i udostępnij
Czytaj też

Gubią komórki, zegarki i portfele Gubią komórki, zegarki i portfele

Ulgi w przejazdach komunikacją miejską Ulgi w przejazdach komunikacją miejską

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (35)
Ciocia Klocia14.02.2019 6:19

Jak można zauważyć, niezadowolenie pasażerów to tylko przypadki incydentalne. Niemniej jednak pani prezydent pragnie w tym miejscu podziękować bohaterskim kierowcom za przeprowadzenie tak skutecznie zaplanowanej akcji protestacyjnej, ponieważ jej limuzyna jak i inne ekskluzywne samochody pracowników magistratu mogą bardziej skutecznie przemieszczać się po mieście bez obawy o napotkanie autobusów. Z pozoru utrudnienie, a tak naprawdę strategicznie zaplanowana akcja, wymierzona w przeciwników politycznych. Wszyscy mieszkańcy naszego miasta są wdzięczni pani prezydent za tak dalekosiężne cele i innowacyjność!

Gość13.02.2019 12:02

do ,,Tika" po pierwsze która linia? Po drugie trzeba takie informacje sprawdzać w internecie. Chyba wiadome było że jak likwidacja PKM jest w toku to i będzie strajk

Tika12.02.2019 15:30

Wygląda to tak że jedyna linia w kierunku Ruptawy nie jeździ. Jest godz 12 10 stoję pod Carrefour patrzę na elektroniczny wyświetlacz a tam pokazuje że kolejny autobus pojedzie o 15 40.Myślę to jakaś pomyłka dzwonię na MZK pytam a pani potwierdza tą godz i jeszcze bezczelnie mi mówi że jest strajk!!!

Gość12.02.2019 12:51

Stoje już godzinę na zadupiu w szerokiej nic nie jedzie

Pasażer12.02.2019 11:52

Czyli nie szukać autobusu To może być jak podejrzewam rower

Ciocia Klocia12.02.2019 11:49

Jesteście zośliwi i straszni. Wstyd mi za was i mnie aż oczy bolą czytać te wasze pomówienia. Czy możecie być przez chwilę poważni i docenić widoczne zasługi naszej pani prezydent? Ile jeszcze można mówić, że białe to czarne, a czarne to niebieskie? Jeszcze się wam nie znudziło? Psy szczekają a rozwój miasta i tak pędzi dalej.

Radio Teheran12.02.2019 11:27

@Pasażer
"Czy widział gdzieś ktoś jakiś autobus komunikacji zastępczej"

Na wszelki wypadek nigdzie nie napisano, ze to autobus.

Pokaż wszystkie opinie (35)