Woś

Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 17°12°
13 lutego 2019

Chciał wyskoczyć przez okno?

Chciał wyskoczyć przez okno?
fot. Policja.pl

We wtorek po południu Centrum Powiadamiania Ratunkowego odebrało dramatyczną prośbę o pomoc - starszy mężczyzna chce wyskoczyć przez okno.

Na miejsce, czyli do jednego z mieszkań przy ul. Opolskiej udał się w trybie pilnym policyjny patrol. Pod wskazanym adresem zastano mężczyznę w wieku 83 lat, jak się okazało chciał wyjść przez okno, myśląc, że to drzwi. Policjanci wezwali zespół ratownictwa medycznego, który przewiózł jastrzębianina na konsultację neurologiczną do Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego nr 2 w Jastrzębiu.

Polub i udostępnij
Czytaj też

19-latek popełnił samobójstwo. Zostawił list 19-latek popełnił samobójstwo. Zostawił list

27-latek powiesił się na huśtawce 27-latek powiesił się na huśtawce

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (2)
Gość13.02.2019 13:53

desperat

Oj tam, oj tam13.02.2019 8:06

Wszak nie raz się mówi, że drzwi to okno na świat.