Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 25°17°
Poseł Gadowski Sprawozdanie
13 lutego 2019

Urząd Miasta: Powstał Wydział Dialogu Społecznego

Urząd Miasta: Powstał Wydział Dialogu Społecznego
fot. kb /jastrzebieonline

Wraz ze zmianą na stanowisku zastępcy prezydenta miasta nastąpiły zmiany organizacyjne. Powołano do życia Wydział Dialogu Społecznego.

Za co będzie odpowiadał Wydział Dialogu Społecznego? Jak informuje jastrzębski magistrat - za budowanie dobrych relacji z mieszkańcami i realizację programu aktywizacji społecznej.

- Pracownicy wydziału odpowiedzialni będą za rozszerzenie współpracy z organizacjami pozarządowymi, a także za tworzenie i realizację budżetu obywatelskiego i funduszu sołeckiego. Wydział powstał w ramach przesunięć i zmian zakresów obowiązków urzędników - informuje Urząd Miasta.

Wydziałem Dialogu Społecznego pokieruje Barbara Więckowska, dotychczasowy naczelnik Wydziału Informacji Promocji i Rozwoju. Natomiast naczelnikiem nowo powstałego Wydziału Informacji Promocji i Współpracy z Zagranicą jest Izabela Grela, dotychczasowy pełnomocnik ds. rozwoju gospodarczego i przedsiębiorczości.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Rusza 500 plus na pierwsze dziecko. Gdzie złożyć wniosek Rusza 500 plus na pierwsze dziecko. Gdzie złożyć wniosek

Straż Miejska szuka chętnych do pracy Straż Miejska szuka chętnych do pracy

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (26)
Prawdomowny14.02.2019 15:05

Jako nastepny otworzcie wydzial ds przemyslen co by tu jeszcze spier...

Gość13.02.2019 23:27

Ciągle tematy zastępcze a miasto się wali

Irka13.02.2019 20:12

Wiadukt wali się,komunikacja miejska również. Nic to, ważne,że zakochani jutro zrobią sobie darmowe zdjęcia. W prezencie dla wybrańców również nowe ?stołki?.

upadekUM13.02.2019 18:24

@ Gość 17.02, cieszy mnie fakt, że Ty jesteś głęboko przekonany bądź przekonana, że współdecydujesz w sprawach miasta. Niech tak pozostanie. Napisz ale konkretnie, jakie cele w pierwszym półroczu ma ten wydział zrealizować? Bez ogólników.

Radio Teheran13.02.2019 17:07

"Chcecie współdecydować o tym, co się"

Od tego jest rada miasta a nie żaden wydział. A decyzje mają zapadać jawnie a nie po kątach.

Gość13.02.2019 17:02

Chcecie współdecydować o tym, co się dzieje w mieście,czy nie ??? To po co te prostackie komentarze !!!

upadekUM13.02.2019 15:54

Brawo, brawo. Dwie damy zdajecie sobie sprawę, że stałyście się pośmiewiskiem miasta. Miało być mądrze, a wyszło żałośnie. Same sobie zadajcie pytanie, za co właściwie będziecie pobierać wypłatę.

Pokaż wszystkie opinie (26)