Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 14°10°
13 lutego 2019

Urząd Miasta: Powstał Wydział Dialogu Społecznego

Urząd Miasta: Powstał Wydział Dialogu Społecznego
fot. kb /jastrzebieonline

Wraz ze zmianą na stanowisku zastępcy prezydenta miasta nastąpiły zmiany organizacyjne. Powołano do życia Wydział Dialogu Społecznego.

Za co będzie odpowiadał Wydział Dialogu Społecznego? Jak informuje jastrzębski magistrat - za budowanie dobrych relacji z mieszkańcami i realizację programu aktywizacji społecznej.

- Pracownicy wydziału odpowiedzialni będą za rozszerzenie współpracy z organizacjami pozarządowymi, a także za tworzenie i realizację budżetu obywatelskiego i funduszu sołeckiego. Wydział powstał w ramach przesunięć i zmian zakresów obowiązków urzędników - informuje Urząd Miasta.

Wydziałem Dialogu Społecznego pokieruje Barbara Więckowska, dotychczasowy naczelnik Wydziału Informacji Promocji i Rozwoju. Natomiast naczelnikiem nowo powstałego Wydziału Informacji Promocji i Współpracy z Zagranicą jest Izabela Grela, dotychczasowy pełnomocnik ds. rozwoju gospodarczego i przedsiębiorczości.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Czat z prezydentem. Hetman odpowie na pytania internautów Czat z prezydentem. Hetman odpowie na pytania internautów

Prezydent w ogniu pytań Prezydent w ogniu pytań

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (26)
Prawdomowny14.02.2019 15:05

Jako nastepny otworzcie wydzial ds przemyslen co by tu jeszcze spier...

Gość13.02.2019 23:27

Ciągle tematy zastępcze a miasto się wali

Irka13.02.2019 20:12

Wiadukt wali się,komunikacja miejska również. Nic to, ważne,że zakochani jutro zrobią sobie darmowe zdjęcia. W prezencie dla wybrańców również nowe ?stołki?.

upadekUM13.02.2019 18:24

@ Gość 17.02, cieszy mnie fakt, że Ty jesteś głęboko przekonany bądź przekonana, że współdecydujesz w sprawach miasta. Niech tak pozostanie. Napisz ale konkretnie, jakie cele w pierwszym półroczu ma ten wydział zrealizować? Bez ogólników.

Radio Teheran13.02.2019 17:07

"Chcecie współdecydować o tym, co się"

Od tego jest rada miasta a nie żaden wydział. A decyzje mają zapadać jawnie a nie po kątach.

Gość13.02.2019 17:02

Chcecie współdecydować o tym, co się dzieje w mieście,czy nie ??? To po co te prostackie komentarze !!!

upadekUM13.02.2019 15:54

Brawo, brawo. Dwie damy zdajecie sobie sprawę, że stałyście się pośmiewiskiem miasta. Miało być mądrze, a wyszło żałośnie. Same sobie zadajcie pytanie, za co właściwie będziecie pobierać wypłatę.

Gość13.02.2019 15:52

Pani grela miala byc odpowiedzialna za kontakty z przedsiebiorcami i inwestycje...nie pyklo to trzeba bylo jej inne stanowisko utworzyc...

emeryt13.02.2019 15:34

ludzie nie rozumiecie tego przecież to jest bardzo innowacyjne działanie bo jak się nie ma pomysłu co dobrego zrobić w mieście to się tworzy nikomu niepotrzebne nowe wydziały w UM i byle się kasa zgadzała i 5 lat spokój .

Radio Teheran13.02.2019 15:01

To jest pierwszy i jedyny w Polsce wydzial dialogu spolecznego w urzedzie.
Najblizsze znajduja sie w Slowenii i na Malcie.
Nowa instytucja ma wiec szanse stac sie jedna z najbardziej znaczacych placowek tego typu w Europie i na swiecie.

Pokaż wszystkie opinie (26)