Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 17°16°
15 lutego 2019

Od poniedziałku kierowcy będą pracować?

Od poniedziałku kierowcy będą pracować?
fot. Damian Hetman / jastrzebieonline.pl

Wypadło około 50 proc. wszystkich kursów autobusowych, co jest uciążliwe dla mieszkańców. Możliwe, że od poniedziałku duża część kierowców wróci do pracy.

Z powodu problemów z komunikacją spowodowanych chorobowym kierowców MZK  prezydent Anna Hetman wprowadziła bezpłatną komunikację na terenie Jastrzębia. Tymczasem władze Międzygminnego Związku Komunikacyjnego liczą na to, że kierowcy sukcesywnie będą wracać do pracy po weekendzie. Wynika to z kończących się im zwolnień, choć oczywiście to od lekarza zależy, czy będą one przedłużone czy nie. Dotyczy to grupy około 50 na 67  kierowców.  Do 25 lutego wszyscy powinni wrócić do pracy, o ile nie wystąpią u nich dalsze komplikacje zdrowotne.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Seria pijanych kierowców. Wpadli w ręce policji Seria pijanych kierowców. Wpadli w ręce policji

MZK: Tańsze bilety do Wodzisławia i Rybnika MZK: Tańsze bilety do Wodzisławia i Rybnika

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (22)
antyhate17.02.2019 17:17

@do antyhate Sam chcę i nikt mnie nie zmusza. Czytaj ze zrozumieniem, bo najwidoczniej masz z tym problem. Napisałem, że szacunek należy się wszystkim, a Ty odwracasz kota ogonem i piszesz zupełnie nie na temat.

Daro17.02.2019 15:54

A GDZIE PANI HETMAN?

Do antyhate17.02.2019 13:10

A kto ci każe pracować jako kierowca,ktoś cię zmusza do tego???

Orkan16.02.2019 19:40

"Komplikacje zdrowotne....." dowcip roku hahahah

antyhate16.02.2019 18:25

@Hha widać już po słowach jaki szacunek masz/miałeś do nich wcześniej. Wstydź się.
@Daniel nieroby? Ci ludzie służą temu miastu 365 dni w roku. Nie mają wolnych niedziel i świąt, a pracują ponad 200h miesięcznie. Coś Ci się kolego pomyliło. Zrób lejce, bo to nie takie łatwe jak Ci się wydaje i pokaż co potrafisz, unieś tą odpowiedzialność. Nie lecz kompleksów w Internecie.

Ja górnicy strajkowali to całe miasto się mobilizowało i zbierało pod spółką, głębokie hasła wsparcia na fb jakby się dało to byście łańcuszki posyłali przez komunikatory ale jak tylko inna grupa zawodowa o coś walczy to wielki ból macie, bo patrzycie tylko na czubek swego nosa. Kierowcy nie raz i nie dwa prosili o pomoc ale wszyscy głusi.

Kierowca zawodowy to ciężki kawałek chleba. Tylko osoby, którzy nie mają o tym zielonego pojęcia albo naoglądali się Polskich truckers'ów mówią w ten sposób. Życie niestety reżyserowane nie jest tak jak to jest w tv. Odpowiedzialność i koszta ogromne.
Prawo jazdy 5 tysięcy plus 4 tysiące kwalifikacja, a co 5 lat kolejne 500 zł za szkolenia okresowe. Dolicz egzaminy itd. zastanówcie się dlaczego tyle jadu wylewacie na kierowców. Zostań nim sam jak to taka sielanka.
Szacunek należy się każdemu człowiekowi.

byk15.02.2019 18:23

do Orzecznik. Ty uważaj aby ciebie kiedys do pracy dopuścili. Bo moze tak być ze nie bedziesz zdolny. I klapa.

byk15.02.2019 18:18

do Daniel. Tak samo ile nierobów jest w biurach kopalnianych i UM. Ale kopalniane biura przebiją wszystko! Rozwiazać ten Związek Międzygminny. I tak miasto płaci najwięcej.

Pokaż wszystkie opinie (22)