Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 25°17°
18 lutego 2019

JSW sprzeda koks za 2,1 mld zł

JSW sprzeda koks za 2,1 mld zł
fot. pixabay

Jastrzębska Spółka Węglowa podpisała kontrakt na odstawę koksu, który opiewa na kwotę 2,1 mld zł.

Zarząd JSW poinformował o zawarciu umowy z voestalpine Rohstoffbeschaffungs GmbH wraz z Importkohle Gesellschaft mbH z siedzibą w austriackim Linz na sprzedaż koksu. Dostawy mają następować w okresie od 1 kwietnia 2019 r do 31 marca 2024. Wartość umowy to 2,1 mld zł. 

Koncern voestalpine AG jest jednym z liderów w produkcji i przetwórstwie stali, wyrobów płaskich i długich. Oferuje zaawansowane technologie, produkty i rozwiązania systemowe wykorzystując stal i inne metale oraz kieruje je dla wymagających klientów.

 

Polub i udostępnij
Czytaj też

Nadchodzi spadek cen węgla koksującego? Nadchodzi spadek cen węgla koksującego?

Po szkole jest praca w JSW Po szkole jest praca w JSW

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (15)
Do radio teheran18.02.2019 19:31

Nie było napisane że z węgla z jsw MATOLE!!!!!

Radio Teheran18.02.2019 16:47

@Gość Dziś o 9:09
"Nawet wasze telefony są z węgla matołki...."

Sam jestes z wegla, jakbys nie wiedzial.
I jastrzebskie kopalnie nic do tego nie maja.

Tlusty Kot18.02.2019 15:58

Tak czekamy nadal na nowe konta kwk bzie musimy przygotować sie na pracowników zrobić Sobie zaplecze i oczywiscie pracownikom załatwić tanie wycieczki na koszt wszystkich pracowników. Ah aż szkoda będzie odejść na emerytury :( jo zapomniałem karczmę wam załatwimy też w jednym z naszych lokali!!

Carbon18.02.2019 15:13

Akcje pikują i nie pomoże już żaden koks , spowolnienie gospodarcze staje się faktem i wiecie co wtedy nastąpi.... , wtedy tłuste koty ogłoszą tak długo ukrywany nowy układ zbiorowy , który sprowadzi was szybko na ziemię .To z powodu koniunktury trzymają go w szufladzie i doją kase ile wlezie , co bedzie pózniej dowiecie się na paskach i nie będzie tłumaczenia . Odpowiedż będzie jedna tak jest zapisane w nowym ukladzie jeszcze dwa lata... 2021 już blisko i koniec " porozumień prywatyzacyjnych " prawda jak szybko zleciało , a na wiosnę wybory ministrowie odjadą do PE , jesienią następne wybory i tu już nic nie jest pewne dlatego tłuste koty zabezpieczyły się ustawą o urlopach , a wam pozostanie ...proza życia.

Janusz Tracz18.02.2019 12:31

nie jest moze to tak spektakularny obrót jak u Pabla ale dobre i to :)

Znafca temató18.02.2019 9:24

Nie wiecie do czego słurzy koks? Juz śpieszem oświecić. Otórz pamiętacie w czasach komuny najczęściej takie "koksowniki" na pszystankach? Słurzyły do ogrzewania. Jak sama nazwa tłumaczy paliło się w nih koks właśnie.

Radio Teheran18.02.2019 9:23

@GośćDziś o 8:49
"następny mędrzec który węgiel koksowy łączy ze smogiem"

Ze niby zle?
Koksownie to producenci najwiekszego mozliwego syfu. Byles kiedys w poblizu koksowni?
Spalanie koksu tez rozami nie pachnie.

Ten koks bedzie w Polsce produkowany i do Austrii wieziony.

Pokaż wszystkie opinie (15)