Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 22°14°
19 lutego 2019

Hotel "Omega" - Centrum Nauki, Innowacji i Biznesu?

Hotel "Omega" - Centrum Nauki, Innowacji i Biznesu?
fot. pixabay

Pojawił się pomysł, aby hotel „Omega” pełnił rolę „Centrum, Nauki, Innowacji i Biznesu z przeznaczeniem dla ludzi młodych.

Na najbliższej sesji Rady Miasta zostanie przestawiony projekt zmian budżetowych, wśród nich znajdzie się zwiększenie wydatków majątkowych o kwotę 150 tys. zł z przeznaczeniem na wykonanie dokumentacji adaptacji budynku hotelu „Omega” na potrzeby Centrum Nauki, Innowacji i Biznesu ukierunkowane na kształcenie ludzi młodych. Chodzi o przygotowanie do złożenia wniosku aplikacyjnego w ramach programu INTERREG V-A Oś 3. Dokumentację planuje się realizować w ramach zadania Nr 000-000- 743 -000 „Centrum Nauki, Innowacji i Biznesu”

Polub i udostępnij
Czytaj też

Jastrzębie miasto przedsiębiorczości? Jastrzębie miasto przedsiębiorczości?

JSW nagrodziła Grzegorza Tobiszowskiego JSW nagrodziła Grzegorza Tobiszowskiego

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (19)
Radio Teheran20.02.2019 7:57

@Cud
Urzędnicy to tak liczna grupa, że tworzą odrębne, niekominikujace się z rzeczywistością, środowisko.

Cud Honoru Uciemiężonych Jastrzębian20.02.2019 6:20

@Radio Teheran Twój tekst mnie po prostu rozwalił, aż kawą poplułem monitor. Na szczęście to tylko służbowy, więc się wytnie. A tak poważnie to niestety u nas już tak jest w naszym grajdole, że wszelkie nieprzemyślane decyzje magistratu podnosi sie do rangi narodowego dobra społecznego. Nie wiem, nie rozumiem tego. Oni chyba po przekroczeniu wejścia do UM żyją w jakimś Matrixie, zupełnie oderwani od rzeczywistości. I za to im płacą? To znaczy my im płacimy? Przecież pensje mają z naszych podatków więc powinni być rozliczani za wyniki. Zero kompetencji i odpowiedzialności, ale co się dziwić, skoro decydenci są z miast i gmin ościennych.

Gość19.02.2019 15:54

Szkoda ze zwodzili zainteresowanych wynajęciem hotelu pod działalność gospodarczą.

do sportowiec19.02.2019 14:57

Gdyby koszt utrzymania tego hotelu pokrywały zyski, to by działał nadal. A gdyby jeszcze przynosił choć drobne zyski. Nikt nie zmienia czegoś pewnego na to do czego trzeba dopłacać. Chyba wiesz o tym, czy nie rozumiesz?
Zacznij myśleć. W sporcie też ta zasada jest podstawą. Jeśli osiągasz coraz lepsze wyniki, można ciebie inwestować. Jeśli stoisz w miejscu w wynikami, to baw się sam w sport.

Alicja19.02.2019 14:16

Tam powinno się wykonać sale lekcyjne dla Zespołu Szkół nr 6, który cieszy się największym powodzeniem, a trudno tam pomieścić wszystkich chętnych. Są nawet drzwi z korytarza basenowego szkoły do Omegi.

Radio Teheran19.02.2019 14:15

To ma byc Miedzynarodowe Centrum Nauki Unnowacji i Biznesu Grupy Wyszechradzkiej.
Moze rzad dalby na odmalowanie tej budy,
nie musieliby do Izraela na spotkania Grupy Wyszechradzkiej latac.
Moze udaloby sie Centrum o jakis blaszak z blachy falistej rozbudowac, rzad mialby gdzie limuzyny schowac.

Oczami wyobrazni widze przyszlosc:
Borowiec wiazacy Premiera uchyla okno czarnego BMW, twarz w czarnych okularach zapytuje przechodnia:
- Ktoredy do MCNIiBGW?
- Pojedzie Pan za prosto, za rozwalonym wiaduktem, na swiatlach w lewo, za szkola znow w lewo, potem prosto, do konca, zaparkuje przy smietniku.
- Dziekuje, czuwaj obywatelu!

Mama19.02.2019 13:29

Kurde kto tą ciocie klocie dopuszcza do głosu .
Tego już się nie da słuchać .
Lubi chyba ludzi wkurzać !?!!
Jeszcze bardziej nastawiasz mnie na nie dla obecnej Pani Prezydent

Pokaż wszystkie opinie (19)