Woś

Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 17°12°
21 lutego 2019

Alarm w banku postawił na nogi mundurowych

Alarm w banku postawił na nogi  mundurowych

We wtorek w nocy w jednym z banków włączył się alarm, który postawił na nogi mundurowych. Na miejsce udały się cztery zastępy strażackie oraz policyjny patrol.

W trakcie dojazdu na miejsce zdarzenia otrzymano informację telefoniczną z firmy monitorującej, że w obiekcie prowadzone są niezgłoszone prace remontowe. Działania zastępów polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia oraz dokładnym skontrolowaniu pomieszczeń banku.

- Nie stwierdzono pożaru ani innego zagrożenia. Przyczyną zadziałania systemu monitoringu pożarowego były prowadzone w pomieszczeniach prace remontowe. Na miejsce wezwano patrol policji. Prace remontowe zostały wstrzymane do czasu ich zgłoszenia do firmy monitorującej, która odłączy obiekt od monitoringu pożarowego na czas prowadzonych robót budowlanych - informuje kpt. Łukasz Cepiel, oficer prasowy Państwowej Straży Pożarnej w Jastrzębiu-Zdroju.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Utrudnienia w ruchu - Rajd Śląska Utrudnienia w ruchu - Rajd Śląska

Nocna bijatyka w środku miasta Nocna bijatyka w środku miasta

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (1)
Kierowca bombowca21.02.2019 12:24

Takie czasy. Nie musileli niczego nikomu zgłaszać a za postawienie mundurowych na nogi bez potrzeby nic nikomu nie zrobią. Ja nawet jak chcę daszek zmienić mojemu psu w kojcu przed domem albo moje prywatne ogrodzenie z siatki na sztachety to muszę do UM zgłaszać pod groźbą co najmniej kolegium. To sprawiedliwe?