Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 13°
21 lutego 2019

Uciekał przed wywiadowcami z powodu narkotyków

Uciekał przed wywiadowcami z powodu narkotyków
fot. KMP Jastrzębie

Jastrzębscy wywiadowcy zatrzymali 25-latka, który na widok policjantów zaczął uciekać. Jak się okazało, powodem ucieczki mieszkańca Jastrzębia były środki odurzające, które miał w kieszeni.

Podczas patrolowania miasta, w rejonie ulicy Zielonej jastrzębscy wywiadowcy zauważyli dwóch mężczyzn, którzy na widok policjantów zaczęli się nerwowo zachowywać. Jeden z nich, gdy tylko zorientował się, że ma do czynienia z nieumundurowanymi funkcjonariuszami Policji, zaczął uciekać.

- Po krótkim pościgu, 25-letni mieszkaniec Jastrzębia został zatrzymany Mężczyzna został doprowadzony do policyjnego aresztu, o jego dalszym losie zdecyduje sąd. Grozi mu kara do 3 lat pozbawienia wolności - mówi mł. asp. Bogusława Kobeszko, oficer prasowy Komendy Miejskiej Policji w Jastrzębiu-Zdroju.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Zderzenie na skrzyżowaniu.  Kobieta w szpitalu Zderzenie na skrzyżowaniu. Kobieta w szpitalu

Zderzenie samochodów na ul. 11 Listopada Zderzenie samochodów na ul. 11 Listopada

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (4)
Znafca temató21.02.2019 13:39

A zarejestrowaną działaność ów sprawca miał? Bo jeżeli nie to za karę powinno mu się kazać obowiązkowo uczestniczyć w Międzynarodowym Forum Gospodarczym w hotelu Dąbrówka. Chociaż nie, to byłoby zbyt srogo.

smerf12521.02.2019 10:39

Wyrywać chwasty obciąć palec na początek.

Wkurzony 21.02.2019 9:49

Dzielni policjanci ocalili mieszkańców naszego miasta przed bezwzględnym bandytą! Cześć I chwała bohaterom! A za okrzyki i koszulki z napisem KONSTYTUCJA dalej aresztujecie ludzi? Konstytucja konstytucja konstytucja! Kierowcami i Srebrną się lepiej zajmijcie...

Jan21.02.2019 8:43

Brawo, kolejny sukces ! Trzeba takich eliminować, a nasi Policjanci robią dobrą robotę !