Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 17°16°
21 lutego 2019

Uciekał przed wywiadowcami z powodu narkotyków

Uciekał przed wywiadowcami z powodu narkotyków
fot. KMP Jastrzębie

Jastrzębscy wywiadowcy zatrzymali 25-latka, który na widok policjantów zaczął uciekać. Jak się okazało, powodem ucieczki mieszkańca Jastrzębia były środki odurzające, które miał w kieszeni.

Podczas patrolowania miasta, w rejonie ulicy Zielonej jastrzębscy wywiadowcy zauważyli dwóch mężczyzn, którzy na widok policjantów zaczęli się nerwowo zachowywać. Jeden z nich, gdy tylko zorientował się, że ma do czynienia z nieumundurowanymi funkcjonariuszami Policji, zaczął uciekać.

- Po krótkim pościgu, 25-letni mieszkaniec Jastrzębia został zatrzymany Mężczyzna został doprowadzony do policyjnego aresztu, o jego dalszym losie zdecyduje sąd. Grozi mu kara do 3 lat pozbawienia wolności - mówi mł. asp. Bogusława Kobeszko, oficer prasowy Komendy Miejskiej Policji w Jastrzębiu-Zdroju.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Pożar na Marusarzówny. Ewakuowano mieszkańców. Jedna osoba nie żyje. Pożar na Marusarzówny. Ewakuowano mieszkańców. Jedna osoba nie żyje.

Znaleźli narkotyki na ziemi? Znaleźli narkotyki na ziemi?

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (4)
Znafca temató21.02.2019 13:39

A zarejestrowaną działaność ów sprawca miał? Bo jeżeli nie to za karę powinno mu się kazać obowiązkowo uczestniczyć w Międzynarodowym Forum Gospodarczym w hotelu Dąbrówka. Chociaż nie, to byłoby zbyt srogo.

smerf12521.02.2019 10:39

Wyrywać chwasty obciąć palec na początek.

Wkurzony 21.02.2019 9:49

Dzielni policjanci ocalili mieszkańców naszego miasta przed bezwzględnym bandytą! Cześć I chwała bohaterom! A za okrzyki i koszulki z napisem KONSTYTUCJA dalej aresztujecie ludzi? Konstytucja konstytucja konstytucja! Kierowcami i Srebrną się lepiej zajmijcie...

Jan21.02.2019 8:43

Brawo, kolejny sukces ! Trzeba takich eliminować, a nasi Policjanci robią dobrą robotę !