Woś

Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 17°12°
TEB
21 lutego 2019

Jar wygląda jak śmietnik

Jar wygląda jak śmietnik fot. archiwum
fot. Straż Miejska Jastrzębie

Jary w naszym mieście nierzadko traktowane są jak śmietniki. Można znaleźć w nich przeróżne odpady, których miejsce jest na wysypisku śmieci.

Mieszkańcy osiedla Chrobrego (osiedle „6”) mają dość i za pośrednictwem radnego Tadeusza Markiewicza (Wspólnota Samorządowa) zwrócili się do magistratu o zrobienie porządku w jarze znajdującym się nieopodal marketu przy ulicy Kusocińskiego i Marusarzówny.  Znajdują się tam odpady: szkło, butelki plastikowe, opakowania, części mebli.

Według mieszkańców jar mógłby pełnić funkcję rekreacyjną - tymczasem jest jednym wielkim śmietnikiem, nie tylko osiedlowym. Jak widać, niektórzy za nic mają ochronę środowiska i dbanie o ład i porządek w mieście. 

Polub i udostępnij
Czytaj też

Badania medyczne przeprowadzono w jarze Badania medyczne przeprowadzono w jarze

Można  bezkarnie podrzucać odpady do osiedlowych śmietników Można bezkarnie podrzucać odpady do osiedlowych śmietników

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (24)
piston,niusiek i romek23.02.2019 18:37

na jedynce same ćpuny i narkomani oni smiecą a na 2 korzeniu porządni obywatele w raz z felusiem i łosiem psznie pijac browara z jedynki

Art22.02.2019 7:06

Będą wybory to hetmana obieca

Ewald21.02.2019 21:38

Tak brudnego i zasyfionego miasta jeszcze nie było. Teren za biedronką na warszawskiej to istne wysypisko śmieci. W jarach osiedlowych zalegają stare sprzęty agd, rtv a dzikie wysypiska to już norma. Proszę władzę o interwencję. Pójdę z tym do telewizji.

Lokator21.02.2019 20:02

Następny śmietnik za pubem Lider Wielkopolska piją tam codziennie ci sami obywatele a butelki lecą ze skarpy panowie z SM tu nie zaglądają .

abc21.02.2019 19:14

Proste - przekopac te wory i prawie na pewno uda sie w ten sposob namierzyc wlasciciela......

gość21.02.2019 18:21

Kompletny brak nadzoru pracowników urzędu miasta nad czystością miasta. Po ich aż tyle set siedzi w urzędzie? Co robi straż miejska oprócz przejchania się nowymi autami? Ile osób w straży miejskiej to pracownicy - kierownicy - osoby biurowe?

do 13:5721.02.2019 15:13

Zgadza się, przed blokiem 105 wygląa jakby samo menelstwo tam mieszkało. Ale to nie wina ludzi tylko usytuowania i braku miejsca na smietniki. Powinni coś z tym zrobić, bo to jest przy ulicy przelotowej i wstyd dla mieszkńców.

Pokaż wszystkie opinie (24)