Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 25°17°
Poseł Gadowski Sprawozdanie
21 lutego 2019

Pijana nastolatka leżała na ławce

Pijana nastolatka leżała na ławce
fot. pixabay

Ferie to czas odpoczynku od szkoły. Niestety, część młodych ludzi woli sięgnąć po alkohol, zamiast sensownie spędzić czas. Tak było w przypadku 14-letniej dziewczyny. 

W środę, koło godziny 20:00 stróże prawa zostali poinformowani o leżącej na ławce w okolicach ulicy Moniuszki pijanej nastolatce.

- Na miejscu było już pogotowie ratunkowe. W związku ze stanem upojenia alkoholowego, młoda jastrzębianka została zabrana do szpitala. To jednak nie koniec problemów, jakie sobie stworzyła 14-latka. Zakrapiane napojami wyskokowymi spotkanie będzie miało swój finał w sądzie dla nieletnich - mówi mł. asp. Bogusława Kobeszko, oficer prasowy Komendy Miejskiej Policji w Jastrzębiu-Zdroju. 

Polub i udostępnij
Mali Giganci
Czytaj też

"Strzelają do mnie w nocy. Na pomoc!" "Strzelają do mnie w nocy. Na pomoc!"

Narkotykowe żniwa policjantów Narkotykowe żniwa policjantów

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (15)
do Mama22.02.2019 11:08

Jedz do Rybnika bo pewnie nigdy tam nie Byłaś zobaczysz dopiero sodomę i gomorę .

do Mama22.02.2019 10:45

Jak ktoś ma ochotę się nachlać to się nachla i tyle i nie pisz Pani bzdur że ktoś jest temu winien bo tu kino teatr lodowisko basen nie pomoże każdy ma swój rozum i jak sobie życiem pokieruje tak będzie mieć w tym przypadku młoda dziewczyna postanowiła iść w alkoholizm to Jej wybór .

pedagog22.02.2019 6:22

Oj mamo, mamo! Może twoje dzieci nie widzą możliwości spędzania wolnego czasu w naszym mieście. W tym wieku człowiek już sam wybiera tak, jak go wychowano. Dobrze wychowane dziecko wybiera dobre rozrywki: lodowisko, szeroki wachlarz bibliotek, ciekawe spotkania, tańce i wiele innych. Jeżeli młody człowiek zechce, to wybierze takie towarzystwo, jakie mu odpowiada, zwłaszcza jeżeli rodzice się nie interesują.

Adam21.02.2019 23:40

Do "Mama"
I co jeszcze miasto ma zrobić, wybudowało ławki, aby siksa nie leżała na glebie i może jeszcze anioła stróża z flaszką, a wy rodzice 500+ i po kłopocie i wymagania, a może jak za komuny do siedmiu lat wychowanie a potem zabierają dzieci i po problemie (CCCP)

do Mama21.02.2019 23:40

A powiedz mi przeinteligentna istotko, co młodzież w Rybniku ma co robić, czego w Jastrzębiu nie można? Napewno rybnicka młodzież może chodzić przez cały rok na lodowisko, a jastrzębska nie? Rybnicka młodzież może chodzić na wydarzenia sportowe na najwyższym szczeblu czyli siatkowka hokej i piłka nożna, a jastrzębska nie może? I zapomniałbym jeszcze godać, że rybnicka młodzież może dziennie oddychać najczystszym powietrzem w Europie, a jastrzębska nie. Zanim coś napiszesz i się ośmieszysz, to przestań żyć stereotypami i zaloguj się do życia.

olek21.02.2019 23:37

Sorry a co miała robić ? 5 lat obiecanek cacanek i wyszło jak zawsze ! Chyba że w ramach profilaktyki powinna dostać psa ze schroniska i codziennie pieszo z kundlem na wybieg dla psów chodzić ! Chyba że lubi jeździć na nartach lub tańczyć poloneza ....ale to dopiero za rok .

Wikii21.02.2019 22:12

Patologia

Pokaż wszystkie opinie (15)