Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 25°17°
22 lutego 2019

Uwaga! Jest ślisko!

Uwaga! Jest ślisko!

Dzisiaj kierowcy muszą być przygotowani na utrudnieniach na drogach, związanych z niekorzystnymi warunkami metrologicznymi.

Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej wydał ostrzeżenie, również dla województwa śląskiego, dotyczące oblodzonych dróg i chodników, które utrudniają jazdę i przemieszczanie się.  Dlatego kierowcy proszeni są o zachowanie należytej ostrożności, tak aby nie spowodować wypadków. Policja zaleca dostosowanie prędkości pojazdów do warunków, jakie panują na drogach. 

Polub i udostępnij
Czytaj też

Narkotykowe żniwa policjantów Narkotykowe żniwa policjantów

Pijany 68-letni kierowca wpadł w ręce drogówki Pijany 68-letni kierowca wpadł w ręce drogówki

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (1)
dysydent22.02.2019 9:32

Służbom odpowiedzialnym za utrzymanie dróg i chodników w mieście to przekażcie w pierwszej kolejności niech wykonują swoją pracę za którą biorą ciężkie pieniądze.